Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Burmistrz zaprasza na miejskie obchody Święta Niepodległości

Autor admin
Data utworzenia: 03 listopad 2017, 10:29 Wszystkich komentarzy: 3


Burmistrz zaprasza na miejskie obchody Święta Niepodległości

11 listopada świętować będziemy 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Nasze narodowe święto obchodzić będziemy także w Chojnowie. Zobacz, co z tej okazji przygotowały władze naszego miasta.

Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczną się o godzinie 12:00 od Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w kościele farnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła.

O godzinie 13:00 centrum wydarzeń przeniesie się pod obelisk na ulicy Chmielnej. Okolicznościowemu spotkaniu w tym miejscu towarzyszyć będzie złożenie kwiatów.

Na godzinę 13:30 w sali widowiskowej Domu Kultury zaplanowano koncert z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu obchodzącego niedawno swoje 10-lecie chóru Skoranta oraz Orkiestry Dętej pod dyrekcją Piotra Koziara.

Nie są to jednak wszystkie wydarzenia, jakie towarzyszyć będą tegorocznym obchodom Święta Niepodległości w naszym mieście. 13 listopada w Auli Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się inauguracja Tygodnia Patriotyzmu.Komentarze

Nic nie rozumiem, w ubiegłym roku OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI organizował Pan Gapski z PiS a w tym roku Burmistrz Pan Serkies. Może mi ktoś wytłumaczyć - kto powinien czy może organizować te obchody? Proszę mi wybaczyć ale czasem się już gubię co do kompetencji organizatorskich Święta Niepodległości organizowanego w naszym mieście. Może mi ktoś tak na chłopski rozum to wyjaśnić?
zgłoś komentarz
ty komuchu zbieraj ludzi na wybory i działaj
zgłoś komentarz
Obrzęd religijny nie może być częścią obchodów święta państwowego, niezależnie jakiej religii, to niedopuszczalne. Tylko co się dziwić skoro Serkies za młodu pasał krowy na polach Patoki i odmawiał różaniec, to były jego jedyne atrakcje.Reszta też dno intelektualne, dno, muł i wodorosty, no cóż, jakie władze takie atrakcje.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.