Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Łukasz Niemczyk zmierzy się dzisiaj o tytuł Mistrza Polski. Transmisja w TVP Sport

Autor admin
Data utworzenia: 20 październik 2017, 10:50 Wszystkich komentarzy: 0


Łukasz Niemczyk zmierzy się dzisiaj o tytuł Mistrza Polski. Transmisja w TVP Sport

W wielkopolskim Koninie trwają właśnie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie. Tradycyjnie, nasze miasto reprezentują bokserzy lokalnego klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki. W walce o tytuł mistrzowski ciągle pozostaje Łukasz Niemczyk, który wieczorem zmierzy się z Karolem Kowalem o złoty medal. Jego starcie będziemy mogli oglądać na antenie TVP Sport.

W swojej pierwszej walce Łukasz Niemczyk nie dał szans Filipowi Macierzyńskiemu z Akademii Walki Warszawa. Kolejne pewne zwycięstwo - tym razem z Tomaszem Smerdelem z BKS Olimp Lublin dało chojnowianinowi awans do półfinału i tym samym medal Mistrzostw Polski. Łukasz na tym jednak nie poprzestał i w dniu wczorajszym stanął do walki o finał. Starcie z Maksimem Bodakiem z Żoliborskiej Szkoły Boksu zakończyło się pewnym zwycięstwem reprezentanta chojnowskiego klubu.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że wczorajszy rywal Łukasza ma na swoim koncie trzy tytuły mistrza Białorusi oraz brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów!

Chojnowski klub podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Koninie reprezentował także powracający po przerwie Kamil Mroczkowski, który podczas rywalizacji w Koninie wygrał jedną walkę - z reprezentantem gliwickiego GUKS Carbo, Jakubem Rusem.

Przed nami gala finałowa. Startujący w kategorii 64 kg Łukasz Niemczyk zmierzy się podczas niej z Karolem Kowalem, reprezentantem BKS Skorpion Szczecin. Czy idący jak burza Łukasz Niemczyk ma szanse na tytuł mistrza naszego kraju? Zdaniem Arkadiusza Lewandowskiego z klubu Champion Chojnów - jak najbardziej. Finałowe starcie obejrzeć będziemy mogli na antenie TVP Sport; początek transmisji o godzinie 18:35.

Zapraszamy do kibicowania!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform