Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 październik 2017, 11:31 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu aż 3 produkcje do wyboru. Dla najmłodszych widzów – Tarapaty, a dla tych spragnionych mocnych wrażeń – Barry Seal. Król Przemytu, a ci, którzy nie zdążyli jeszcze zobaczyć najnowszej produkcji Patryka Vegi – Botoks.

TARAPATY

piątek, godz. 15.00

sobota, godz. 15.00

Polski przygodowy film familijny w reżyserii Marty Karwowskiej. Na ekranie zobaczymy m.in. Romę Gąsiorowską, Jowitę Brudnik i Piotra Głowackiego.

Julka i Olek właśnie rozpoczęli wyczekane wakacje – planu ułożyły się nie do końca tak, jak to sobie wymarzyli, ale dzięki temu przeżyją wiele niesamowitych przygód. W ich ręce trafi bowiem mapa prowadząca do skarbu. Na drodze do jego odnalezienia stanie wiele przeciwności, lecz przyjaźń i zaufanie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu.


BARY SEAL. KRÓL PRZEMYTU

piątek, godz. 17.00; 19.30

sobota, godz. 17.00

Amerykański thriller z elementami kryminału. W rolach głównych występują Tom Cruise, Jayma Mays i Sarah Wright.

Historia przedstawiona w filmie oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Barry Seal był niezwykle zdolnym pilotem, jednym z najlepszych w Ameryce. Jako pilot pracował 15 lat, brał udział m.in. w wojnie w Wietnamie. Jego dodatkowym zajęciem była praca dla kartelu narkotykowego oraz dla… CIA. Jeśli chcecie poznać tę niezwykłą historię – zapraszamy w kinowe fotele.


BOTOKS

sobota, godz. 19.00

Najnowszy dramat sensacyjny Patryka Vegi. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy polskiego kina, jak Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Janusz Chabior, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski czy Tomasz Oświęciński. Historie przedstawione w „Botoksie” oparte są na faktach. Film, pomimo że przedstawia dość dramatyczne historie, przepełniony jest wyrafinowanym humorem, co charakterystyczne dla twórczości Vegi, choć nie brakuje w nim również drastycznych scen.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.