Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Osada Danieli w Zamienicach

Autor admin
Data utworzenia: 29 czerwiec 2011, 08:55 Wszystkich komentarzy: 0


Osada Danieli w Zamienicach

            „Osada Danieli” jest ekologicznym gospodarstwem agroturystycznym. Dojazd jest  prosty. Kierujemy się na Jaroszówkę potem Zamienice. Jadąc wzdłuż wsi mijamy kościół zaraz za nim po prawej stronie zobaczymy drogowskaz do miejsca naszej podróży.

            Już od samego początku kiedy to zbliżamy się do Osady, otoczonej lasami borów dolnośląskich, możemy zauważyć zwierzaki na wybiegu. Cała frajda zaczyna się zaraz za znakiem Osada Danieli przy głównej bramie wjazdowej. Od chwili wejścia czujemy się bardzo komfortowo, właściciele są bardzo przyjaźni i pomocni. Dzięki ich uprzejmości udało się przygotować małą fotorelację dla Państwa.

            W „Osadzie Danieli” zbliżamy się na małą odległość do zwierząt, możemy  dotknąć niektórych z nich. Główną atrakcją są oczywiście Daniele, które po krzyknięciu „magicznego słowa” – nie będę psuć tu zabawy -  zbliżają się do samego ogrodzenia.

            Miejsce to oferuje możliwość posilenia  się oraz wypicia ciepłego napoju. Możemy tu spędzić wspaniałe chwile wśród przyrody i zwierząt, które nie boją się ludzi.

Kontakt:

Bogumiła i Aleksander Myśko

Kolonia Jaroszówka
koło Zamienic
59-225 Chojnów

tel. 664654416Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.