Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Młoda suczka z Krzywej potrzebuje nowego domu [AKTUALIZACJA]

Autor admin
Data utworzenia: 02 październik 2017, 10:56 Wszystkich komentarzy: 0


Młoda suczka z Krzywej potrzebuje nowego domu [AKTUALIZACJA]

Młoda suczka, należąca do mieszkanki Krzywej szuka nowego domu. Niestety Pani nie jest w stanie dużej się nią zajmować, ponieważ jest starsza i mocno schorowana. W czerwcu br. zmarł jej mąż, który zajmował się zwierzakiem. Od kiedy została sama, tak prozaiczne czynności jak codzienne karmienie, sprzątanie i spacery stały się wręcz niemożliwe.

- Starsza, samotna Pani mieszka na drugim piętrze domu. Do jej mieszkania prowadzą wysokie schody, których ze względu na chore nogi, nie jest w stanie samodzielnie pokonać. Pani stała się niewolnikiem we własnym domu i jest skazana na pomoc obcych ludzi. Właścicielka sama wymaga opieki i ciężko jest jej zajmować się zwierzakiem, dlatego najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest poszukanie nowego domu adopcyjnego dla młodej suczki, która z pewnością poradzi sobie w nowych warunkach jako przyjaciel i stróż domu jednorodzinnego lub gospodarstwa rolnego - informuje Sławomir Tęcza z Urzędu Gminy Chojnów.

Wszystkie osoby zainteresowane pomocą, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów pok. 105 lub telefonicznie 76 8188 502 wew. 46 lub 795 588 812.

AKTUALIZACJA

Dobra wiadomość - suczka z Krzywej znalazła nowy dom.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.