Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

W najbliższą niedzielę poznamy najlepszych siatkarzy i siatkarki powiatu legnickiego

Autor admin
Data utworzenia: 27 wrzesień 2017, 13:23 Wszystkich komentarzy: 0


W najbliższą niedzielę poznamy najlepszych siatkarzy i siatkarki powiatu legnickiego

1 października Chojnów gościć będzie Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym zmierzą się zarówno drużyny męskie jak i żeńskie. Najlepsze zespoły otrzymają prawo startu w turnieju strefowym, który odbędzie się 28 października w Środzie Śląskiej.

Obydwa turnieje - męski i żeński, będą rozgrywane równolegle. Panie zmierzą się ze sobą w hali przy ulicy Wojska Polskiego, natomiast panowie w hali przy ulicy Jana Matejki. Oficjalne otwarcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00.

W rywalizacji udział mogą wziąć zawodnicy i zawodniczki urodzone w roku 2003 i starsi. Podczas zawodów będą obowiązywały przepisy Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Rywalizacja odbędzie się systemem każdy z każdym lub w przypadku większej ilości drużyn - w grupach, których zwycięzcy zmierzą się w finale. Maksymalny skład ilościowy drużyn wynosi 12 osób - gra do 2 wygranych setów.

Organizatorami wydarzenia są: Powiat legnicki, Powiatowe Zrzeszenie "Ludowe Zespoły Sportowe" w Legnicy oraz Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.

Nie jest to jedyna impreza sportowa organizowana przez LZS w Legnicy w najbliższy weekend. W sobotę w świetlicy w Goliszowie zmierzą się najlepsi warcabiści powiatu legnickiego.

Więcej: Najlepsi warcabiści powiatu po raz kolejny spotkają się w Goliszowie


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform