Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Chojnowski basen po raz kolejny gościć będzie Otyliadę

Author: admin
Creation date: 26 September 2017, 11:10 All comments: 0


Chojnowski basen po raz kolejny gościć będzie Otyliadę

W marcu 2018 roku po raz kolejny Basen Miejski w Chojnowie gościć będzie rywalizację w ramach Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2018.

- Z wielką radością informujemy, iż w dniu dzisiejszym nasza pływalnia została zgłoszona do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2018, który odbędzie się w nocy z 11 na 12 marca 2018 roku - czytamy w komunikacje opublikowanym przez Basen Miejski.

Zapisy uczestników rozpoczną się pod koniec listopada.

Poprzednie nocne maratony organizowane na chojnowskiej pływalni spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem - wydarzenie gromadzi w Chojnowie miłośników pływania także z sąsiednich powiatów.

Na starcie maratonu w 2017 roku stanęło 22 pływaków - młodych, starych, doświadczonych, niedoświadczonych. Każdy, w zależności od swoich możliwości stawiał sobie inny cel; razem wszyscy przepłynęli prawie 300 km. Najdłuższy dystans podczas imprezy przepłynął Piotr Jeka - 31,5 km. Podium chojnowskiej rywalizacji uzupełnili Mateusz Jeka oraz Marcin Rabenda. Wśród kobiet równych sobie nie miała Małgorzata Światłoń, która przepłynęła ponad 27 kilometrów i tym samym ustanowiła swój nowy rekord życiowy.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform