Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowski basen po raz kolejny gościć będzie Otyliadę

Autor admin
Data utworzenia: 26 wrzesień 2017, 11:10 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowski basen po raz kolejny gościć będzie Otyliadę

W marcu 2018 roku po raz kolejny Basen Miejski w Chojnowie gościć będzie rywalizację w ramach Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2018.

- Z wielką radością informujemy, iż w dniu dzisiejszym nasza pływalnia została zgłoszona do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2018, który odbędzie się w nocy z 11 na 12 marca 2018 roku - czytamy w komunikacje opublikowanym przez Basen Miejski.

Zapisy uczestników rozpoczną się pod koniec listopada.

Poprzednie nocne maratony organizowane na chojnowskiej pływalni spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem - wydarzenie gromadzi w Chojnowie miłośników pływania także z sąsiednich powiatów.

Na starcie maratonu w 2017 roku stanęło 22 pływaków - młodych, starych, doświadczonych, niedoświadczonych. Każdy, w zależności od swoich możliwości stawiał sobie inny cel; razem wszyscy przepłynęli prawie 300 km. Najdłuższy dystans podczas imprezy przepłynął Piotr Jeka - 31,5 km. Podium chojnowskiej rywalizacji uzupełnili Mateusz Jeka oraz Marcin Rabenda. Wśród kobiet równych sobie nie miała Małgorzata Światłoń, która przepłynęła ponad 27 kilometrów i tym samym ustanowiła swój nowy rekord życiowy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform