Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowianie od 30 lat wspierają Zagłębie. Wyjątkowy gest ze strony prezesa "Miedziowych"

Autor admin
Data utworzenia: 26 wrzesień 2017, 10:23 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowianie od 30 lat wspierają Zagłębie. Wyjątkowy gest ze strony prezesa "Miedziowych"

1 000 sztuk biletów za symboliczną złotówkę na spotkanie między Zagłębiem i Górnikiem Zabrze - tak klub z Lubina chce uczcić 30-lecie zorganizowanego wsparcia ze strony chojnowian. Bilety powędrują do uczniów z chojnowskich szkół.

- Chojnowska społeczność kibicowska wspiera Zagłębie Lubin już 30 lat i z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę. 1 000 biletów w symbolicznej cenie 1 zł za sztukę na mecz z Górnikiem Zabrze trafi do Chojnowa. Mam nadzieje, że zabraknie biletów z tego projektu. Wspierajmy dopingiem Miedziowych w tym ważnym meczu - zachęca Robert Sadowski - Prezes KGHM Zagłębia Lubin.

Miłosz Kołodziej z Ruchu Miejskiego 59-225 Chojnów zaznacza, że chce by bilety powędrowały zarówno do uczniów z chojnowskich szkół, jak i do lokalnych klubów sportowych - i to nie tylko tych piłkarskich. Przedstawiciele ruchu w najbliższym czasie zajmować będą się dystrybucją biletów.

Mecz Zagłębia Lubin z Górnikiem Zabrze odbędzie się 15 października. Warto zaznaczyć, że drużyna z Zabrza jest aktualnym liderem LOTTO Ekstraklasy; drugie w tabeli Zagłębie Lubin goni zabrzan - miejmy nadzieję, że wsparcie ze strony chojnowskich kibiców przyczyni się do sukcesu Miedziowych.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform