Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Lego Star Wars

Chojnowianie od 30 lat wspierają Zagłębie. Wyjątkowy gest ze strony prezesa "Miedziowych"

Autor admin
Data utworzenia: 26 wrzesień 2017, 10:23 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowianie od 30 lat wspierają Zagłębie. Wyjątkowy gest ze strony prezesa "Miedziowych"

1 000 sztuk biletów za symboliczną złotówkę na spotkanie między Zagłębiem i Górnikiem Zabrze - tak klub z Lubina chce uczcić 30-lecie zorganizowanego wsparcia ze strony chojnowian. Bilety powędrują do uczniów z chojnowskich szkół.

- Chojnowska społeczność kibicowska wspiera Zagłębie Lubin już 30 lat i z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę. 1 000 biletów w symbolicznej cenie 1 zł za sztukę na mecz z Górnikiem Zabrze trafi do Chojnowa. Mam nadzieje, że zabraknie biletów z tego projektu. Wspierajmy dopingiem Miedziowych w tym ważnym meczu - zachęca Robert Sadowski - Prezes KGHM Zagłębia Lubin.

Miłosz Kołodziej z Ruchu Miejskiego 59-225 Chojnów zaznacza, że chce by bilety powędrowały zarówno do uczniów z chojnowskich szkół, jak i do lokalnych klubów sportowych - i to nie tylko tych piłkarskich. Przedstawiciele ruchu w najbliższym czasie zajmować będą się dystrybucją biletów.

Mecz Zagłębia Lubin z Górnikiem Zabrze odbędzie się 15 października. Warto zaznaczyć, że drużyna z Zabrza jest aktualnym liderem LOTTO Ekstraklasy; drugie w tabeli Zagłębie Lubin goni zabrzan - miejmy nadzieję, że wsparcie ze strony chojnowskich kibiców przyczyni się do sukcesu Miedziowych.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.