Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Okmiany: W najbliższą niedzielę uroczyste otwarcie nowego boiska

Autor admin
Data utworzenia: 19 wrzesień 2017, 13:21 Wszystkich komentarzy: 0


Okmiany: W najbliższą niedzielę uroczyste otwarcie nowego boiska

Przed mieszkańcami Okmian wielkie sportowe święto. 24 września uroczyście zainaugurowane zostanie nowe boisko, gdzie "zółto-czarni" będą walczyć o awans do A klasy. Nowy obiekt otworzy piłkarskie starcie między Orlikiem Okmiany a Sokołem Krzywa.

Nowy obiekt to jedna z kilku inwestycji gminy Chojnów w lokalny sport w ostatnich latach. Równa płyta boiska i szatnie z pewnością pozytywnie przyczynią się do rozwoju klubu z Okmian, którego aspiracje są spore - pierwszym krokiem jest awans do A-klasy.

Sportowe święto wiązać będzie się również pożegnaniem. Mecz pomiędzy drużynami Orlika i Sokoła będzie ostatnim spotkaniem, w którym na boisku w barwach klubu z Okmian pojawi się Mieczysław Kułaga. Radny gminy Chojnów i prezes klubu, po 43 latach gry zdecydował o zakończeniu kariery sportowej.

Prezes Kułaga, pomimo ponad sześćdziesięciu lat, ciągle pozostawał aktywnym graczem - na zakończenie kariery zdecydował się w momencie, gdy Orlik doskonale radzi sobie w legnickiej B-klasie i ma spore szanse na awans.

Na wydarzenie zapraszają Wójt Gminy Chojnów oraz Prezes Klubu Sportowego Orlik Okmiany.

Okmiany - 24 września 2017, 14:00


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.