Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Wadliwa rura na ul. Ćwiklińskiej? (aktualizacja - godz. 17:00)

Autor admin
Data utworzenia: 20 luty 2012, 15:00 Wszystkich komentarzy: 15


Wadliwa rura na ul. Ćwiklińskiej? (aktualizacja - godz. 17:00)

Po tym jak zauważono wypływającą wodę przez kratkę studzienki kanalizacyjnej na ulicy Ćwiklińskiej na domkach bolesławieckich w Chojnowie służby rozpoczęły interwencje w tamtym miejscu. Jest wysoce prawdopodobne, że to właśnie na tym osiedlu domków jednorodzinnych jest główny winowajca trwających już kilka dni problemów z dostępem do wody w Chojnowie. Na miejscu są służby, które próbują zlokalizować awarię.

Mamy nadzieję, że w końcu uda się zlokalizować miejsce pękniętej rury, przez którą wciąż cierpi wielu mieszkańców miasta.


Aktualizacja, godz. 17:00

O godzinie 16:30 otrzymaliśmy informację z Urzędu Miejskiego, że awaria na ul. Ćwiklińskiej została usunięta. Wciąż monitorowana jest sieć wodociągowa w Chojnowie przy użyciu sprzętu specjalistycznego.Komentarze

pieknie... noc północ, z kranu leci woda! Szykować wiadra łapać wodę xD hahaha.... bo to chyba za długo nie potrwa
zgłoś komentarz
21/02/2012 kolejny dzień z przygodami. Niestety ciśnienie wody jest nadal do dupy. O wykąpaniu się to można sobie pomarzyć.
zgłoś komentarz
Takie ciśnienie że junkers się nie włączy, a pranie to chyba w rzece trzeba prać.
zgłoś komentarz
a mi się udało zrobić aż jedno pranie - fakt, że prało się cały dzień;) woda jest - pralka włączona, wody brak - pralka wyłączona i tak przez cały dzień...
zgłoś komentarz
Nie tylko na blokach nie ma wody hehe u nas w wybetonowanym centrum (Rynek) bo inaczej nie można tego nazwać także nie ma wody nawet ciurkiem nie leci. !!!!!!!!!!!!!!! Najpierw zabetonowali, żeby później dostać się do kawałka cieknącej rury!! Zamiast debile najpierw wszedzie rury wymienić a później betonować to oni od dupy strony zaczęli idiocii!!!! Praca syzyfowa robią rozwalaja i na nowo robią tak samo CHZKiM goowno robią, a nam tylko czynsze podnoszą!!!!! Ludzie weźcie sie za to a nie tylko patrzycie gdzie by tu kogo oskubać!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.