Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Trudna miłość zakończona podpaleniem. Mieszkańcowi gminy Chojnów grozi 5 lat więzienia

Author: admin
Creation date: 13 September 2017, 11:45 All comments: 0


Trudna miłość zakończona podpaleniem. Mieszkańcowi gminy Chojnów grozi 5 lat więzienia

27-letni mieszkaniec gminy Chojnów odpowie za zniszczenie mienia i groźby. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Około godziny 01:30 dyżurny Komisariatu Policji w Chojnowie otrzymał informację o palących się dwóch pojazdach w pobliżu dworca w Chojnowie. Policjanci natychmiast udali się na miejsce i zajęli się tą sprawą. Przesłuchali pokrzywdzonych oraz świadków zdarzenia. Jak się okazało wszystko zaczęło się, kiedy 27–latek, dowiedział się, że jego była kobieta jedzie na imprezę z koleżanką i postanowił, że pojedzie z nimi. Dziewczyny nie chciały, aby mężczyzna im towarzyszył. Kiedy chłopak usłyszał słowa sprzeciwu zareagował impulsywnie. Zaczął grozić jednej z nich pozbawieniem życia oraz wyzywał ją słowami wulgarnymi. Kobiety pomimo awantury z 27-latkiem, zaparkowały pojazd niedaleko dworca i udały się pociągiem na zabawę, która została przerwana informacją o podpalonym pojeździe - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do stawianych mu zarzutów za kierowanie gróźb karalnych pozbawienia życia oraz uszkodzenia mienia. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że zdenerwował się i w złości podpalił samochód.

W wyniku podpalenia pojazdu, zaparkowany obok inny pojazd również uległ zniszczeniu.

inf: KMP LegnicaComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.