Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chory shih-tzu z Witkowa szuka właściciela

Autor admin
Data utworzenia: 08 wrzesień 2017, 14:17 Wszystkich komentarzy: 0


Chory shih-tzu z Witkowa szuka właściciela

18 sierpnia Urząd Gminy Chojnów otrzymał zgłoszenie od mieszkanki wsi Witków o znalezionym piesku rasy shih-tzu z czerwoną obrożą. Po przybyciu na miejsce okazało się, że piesek jest w bardzo złym stanie zdrowotnym i najprawdopodobniej długo się błąkał aż został przez kogoś znaleziony.

- Natychmiast przekazano zwierzę do lecznicy weterynaryjnej, gdzie został poddany leczeniu farmakologicznemu. Przebywa tam do dnia dzisiejszego. Aktualnie piesek wygląda tak jak na załączonych zdjęciach. Rany wokół pyszczka jeszcze się goją, natomiast poza tym piesek jest w dobrej kondycji zdrowotnej i czeka na swojego właściciela. Piesek ze względu na swój charakter, rasę oraz nie najprzyjemniejsze doświadczenia wymaga szczególnego traktowania, dlatego nie nadaje się raczej do domu gdzie są małe dzieci. Toleruje natomiast inne zwierzęta - czytamy w komunikacie Urzędu Gminy.

Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt osobisty w siedzibie Urzędu Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów pok. 105 lub telefoniczny pod numerem 76 8188 502 wew. 46.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.