Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Stadion Chojnowianki wzbogacił się o nowe lampy [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 07 wrzesień 2017, 11:20 Wszystkich komentarzy: 1


Stadion Chojnowianki wzbogacił się o nowe lampy [ZDJĘCIA]

Kolejna inwestycja w obrębie Stadionu Miejskiego zakończona. Teren wokół stadionu i sama bieżnia lekkoatletyczna wzbogaciła się o oświetlenie.

O planach inwestycyjnych w tym miejscu informowaliśmy już w kwietniu. Prace obejmowały m.in.: wykonanie szafki oświetleniowej SO-2, budowę oświetlenia bieżni stadionu miejskiego, parkingu i alejki parkowej, ułożenie linii kablowych zasilających szafkę oświetleniową oraz projektowane latarnie, oraz wykonanie uziemienia ochronno-roboczego.

Od września teren stadionu oświetla 38 słupów z ledowymi oprawami, z wbudowanymi reduktorami mocy.

Chojnowski magistrat zachęca do korzystania z obiektu - teraz także po zmroku. Z pewnością jest to spore udogodnienie, szczególnie w momencie zbliżającej się jesieni i zimy, kiedy dzień staje się coraz krótszy.

Kolejną inwestycją na terenie wokół stadionu ma być remont małego boiska treningowego. Zamówienie obejmuje m.in.: remont nawierzchni ze sztucznej trawy, wykonanie nowych piłkochwytów, wymianę nawierzchni utwardzonych wokół boiska, montaż dodatkowej furtki (od strony przystadionowego parku), naprawę i renowację istniejącego ogrodzenia, montaż nowych bramek, koszy na odpadki czy stojaka na rowery.

Inwestycja zostanie wykonana przez firmę P.H.U. GRUMIX, która wybrana została w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Koszt remontu boiska oszacowany został 382 530 złotych.Komentarze

Nie stadion, a sama bieżnia, wiec nie okłamujcie ludzi!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.