Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Ferrari wśród Skód w drodze do Noja

Autor admin
Data utworzenia: 06 wrzesień 2017, 15:26 Wszystkich komentarzy: 0


Ferrari wśród Skód w drodze do Noja

To już trzecia ekipa biorąca udział w tegorocznym rajdzie do Kraju Basków, jaką mamy okazję opisywać na łamach naszego portalu. "Skodillac", którego w sierpniu mieliśmy okazję oglądać podczas Zlotu Pojazdów Zabytkowych na chojnowskim Rynku dzisiaj przemierza drogi nad Oceanem Atlantyckim.

Mechanica Team to cztery osoby: Maria Leśniak, Jędrzej Matla, Ksawery Dominiak i Bartek Ziembicki. Jak czytamy na ich profilu - Na załogę naszej mechanicznej ekipy składa się czworo superbohaterów. Każdy z nich posiada inne supermoce, które razem tworzą mieszankę wybuchową. Młodzi, żądni przygód, bezkompromisowi - to tylko niektóre z ich cech.

Samochód jakim zmierzają do Hiszpanii to Skoda 105L z 1982 roku - Nasz egzemplarz to nie byle jakie wozidło, to ociekająca luksusem wersja „L”, w której oprócz tapicerki z ortalionu otrzymywaliśmy system korbotronic zarówno w pierwszym, jak i w drugim rzędzie siedzeń $$$. Prezentowany wóz, po wielogodzinnych negocjacjach, nasza ekipa nabyła od samego Giorgio Giugiaro, któremu służył on jako źródło inspiracji.

Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj - Obecnie są nad Oceanem Atlantyckim w odległości 400 km do Noja. Ich samochód spisuje się bardzo dobrze. Są zadowoleni, czują się dobrze i bezpiecznie. Pozdrawiają wszystkich internautów i oczywiście gród nad Skorą.

My również pozdrawiamy :D


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.