Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Mrówka to nie tylko materiały budowlane. Chojnowski market poszerza asortyment [WYNIKI KONKURSU]

Author: Partnerstwo
Creation date: 12 September 2017, 12:20


Mrówka to nie tylko materiały budowlane. Chojnowski market poszerza asortyment [WYNIKI KONKURSU]

Sklep PSB-Mrówka, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów poszerza swój asortyment. Zobacz jakie nowości czekają na chojnowian i weź udział w konkursie, skierowanym do miłośników wędkarstwa.

Od niedawna odwiedzając Mrówkę możemy zaopatrzyć się w sprzęt AGD. Dział z artykułami gospodarstwa domowego to krok naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy odwiedzając Mrówkę wielokrotnie szukali tego rodzaju wyposażenia do swoich mieszkań. W nowym dziale znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne do funkcjonowania domu: kuchenki, lodówki, piekarniki, czajniki, opiekacze i wiele innych artykułów w atrakcyjnych cenach. Co więcej - oferujemy możliwość zamówienia sprzętu AGD pod indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Masz problem z dostarczeniem zakupionego sprzętu do domu? Nasz market pomoże Ci z transportem.

Kolejnym działem, który w ostatnim czasie mocno się powiększył jest stoisko zoologiczne. Nasz asortyment wzbogaciły m.in. klatki, akcesoria dla zwierząt, zabawki czy kosmetyki i różnego rodzaju preparaty dla naszych pupili.

Market Mrówka coraz częściej odwiedzany jest przez osoby poszukujące opału na zimę. W naszej ofercie znajdziesz ekogroszek do pieców z podajnikiem, który sprzedajemy zarówno w małych ilościach (worki) jak i hurtowo (możliwy jest zakup np. całej palety).

Kolejną nowością w Mrówce jest bogato wyposażony dział wędkarski, gdzie miłośnicy tego rodzaju aktywności znajdą wszystko, co potrzebne nad wodą, poczynając od sprzętu do łowienia, poprzez typowo wędkarskie ubrania, kończąc na taboretach wędkarski czy poduszkach.


Co więcej, osoby odwiedzający nasz market mogą zaopatrzyć się także w żywe przynęty. W ciągu kilku tygodni funkcjonowania działu wędkarskiego zyskał on już swoich stałych klientów oraz cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wędkarstwem. Dużym udogodnieniem jest fakt, że Mrówka czynna jest także w niedzielę, kiedy większość chojnowskich sklepów wędkarskich jest zamkniętych.

Do osób, które lubią wolny czas spędzić nad wodą kierujemy nasz konkurs. Do wygrania mamy wędkę Konger Fishing Ecpres Bolognese 400/25 z kołowrotkiem Grandis 620RD. By zdobyć szansę na główną nagrodę wystarczy uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wędkę. Wypowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na facebookowym profilu marketu Mrówka. Mile widziane zdjęcia.

Najlepsza wypowiedź zostanie nagrodzona. Dla pozostałych osób przewidzieliśmy nagrody pocieszenia w postaci wędkarskich koszulek. Wyniki podane zostaną 12 września do godziny 12:00. Zachęcamy do polubienia i udostępnienia konkursowego postu.

WYNIKI KONKURSUSprzęt wędkarski, węgiel, akcesoria na zwierząt czy sprzęt AGD to jednak nie wszystko. Zachęcamy do odwiedzenia Mrówki i zapoznania się z pełną ofertą.

Chojnów, ulica Zielona 2


czynne od poniedziałku do piątku od 7:30 (nowość) do 20:00
w soboty zapraszamy od 7:30 do 19:00, natomiast w niedzielę od 10:00 do 18:00


Zachęcamy również do zapoznania się z aktualną gazetką promocyjną.