Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty! Zobacz zdjęcia ze wszystkich chojnowskich szkół

Autor Kasia_ & admin
Data utworzenia: 04 wrzesień 2017, 10:00 Wszystkich komentarzy: 0


Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty! Zobacz zdjęcia ze wszystkich chojnowskich szkół

Punktualnie o godzinie 9:00 we wszystkich chojnowskich szkołach - poczynając od podstawowych, poprzez gimnazja po Powiatowy Zespół Szkół, oficjalnie zainaugurowano nowy rok szkolny.

Rok 2017/2018 jest wyjątkowy - po raz pierwszy od dawna w szkolnych ławkach zasiądą uczniowie klas siódmych. Rozpoczęło się wygaszanie gimnazjów, które od teraz składać będą się tylko z dwóch roczników. Uczniowie klas siódmych, pomimo iż pozostają oficjalnie w szkołach podstawowych, dalszą naukę pobierać będą w budynku dotychczasowych gimnazjów - w przypadku Szkoły Podstawowej nr 3 będzie to Gimnazjum nr 1, natomiast w przypadku Szkoły Podstawowej nr 4 - Gimnazjum nr 2.

Rozpoczęcie roku szkolnego to także okazja do przywitania nowych uczniów, nauczycieli oraz pedagogów, którzy w minione wakacje zmienili miejsce pracy - w większości przypadków nauczyciele z wygaszanych gimnazjów znaleźli posadę w szkołach podstawowych.

Większości uroczystości towarzyszyła również minuty ciszy z okazji obchodzonej niedawno rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Szkoła Podstawowa nr 3


Szkoła Podstawowa nr 4


Gimnazjum nr 1


Gimnazjum nr 2


Powiatowy Zespół SzkółKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.