Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Szukasz pracy na stałe lub chciałabyś dorobić?

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 07 wrzesień 2017, 16:00


Szukasz pracy na stałe lub chciałabyś dorobić?

Spróbuj swoich sił jako opiekunka osób starszych w Niemczech lub w Anglii i zarabiaj! Zapraszamy do współpracy z Promedica24. Firma posiada największą na rynku bazę ofert pracy i dzięki temu jest liderem w swojej branży. Już ponad 27 tys. Opiekunów skorzystało z oferty Promedica24 i zostało opiekunami seniorów za granicą.

ZAPRASZAMY na spotkanie informacyjne w Chojnowie: 8 września w godzinach 11-13.00 w Urzędzie Pracy w Chojnowie Rekruter Promedica24 czeka na wszystkich zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna seniorów.

Nasi współpracownicy to wspaniałe osoby, których grono cały czas się powiększa. Zatrudniamy osoby, które posługują się językiem niemieckim w stopniu minimum podstawowym i mają doświadczenie w opiece nad seniorami (może to być doświadczenie w opiece nad osobą z rodziny). Dla osób niepewnych swoich umiejętności organizujemy kursy merytoryczne. W momencie rozpoczęcia współpracy z naszą firmą każdemu z naszych opiekunów zostaje przydzielony koordynator kontraktu, który zajmuje się wszystkimi kwestiami formalnymi, począwszy od podpisania umowy po powrót do kraju. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pracy zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne i pakiet ubezpieczeń dodatkowych, potrzebnych np. w sytuacji zachorowania za granicą. Gwarantujemy również bezpłatny transport do i z Niemiec, a także bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. W przypadku jakichkolwiek problemów na miejscu, opiekunowie mogą także skorzystać z dedykowanej infolinii. Zachęcamy wszystkie osoby, które chciałyby spróbować swoich sił jako opiekun seniorów do nawiązania współpracy z Promedica24!

www.promedica24.pl, tel. kontaktowy: 519 690458.