Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Pracowite wakacje Małgorzaty Światłoń

Autor admin
Data utworzenia: 21 sierpień 2017, 14:17 Wszystkich komentarzy: 0


Pracowite wakacje Małgorzaty Światłoń

Triathlony w: Chodzieży, Wolsztynie, Radkowie, Sławie, turnieje w Starym Łomie i Goliszowie - za Małgorzatą Światłoń, multisportsmenką z Rokitek pracowite wakacje.

Reprezentantka Czarnych pojawiła się w lipcu na starcie dwóch traithlonów - w położnym w Kotlinie Kłodzkiej Radkowie i w Sławie. Warto wziąć pod uwagę, że start w Radkowie to rywalizacja górska, z bardzo wymagającą trasą poprowadzoną przez Góry Stołowe.

Małgorzata Światłoń w lipcu wsparła również drużynę Czarnych Rokitki w dwóch turniejach siatkarskich. W Starym Łomie ekipa w składzie: Małgorzata Światłoń, Kacper Janiec, Przemek Migała, Artur Szkodziński i Jacek Górski stanęła na najniższym stopniu podium. Czarni Rokitki na podium zakończyli również rywalizację podczas Święta Sportu. Ze srebrnymi medalami Goliszów opuszczała ekipa w składzie: Małgorzata Światłoń, Przemek Migała, Kacper Janiec, Jacek Górski, Patryk Dudziński, Jan Nowicki.

Małgorzata Światłoń pojawiła się również na starcie kilku konkurencji indywidualnych. Zobacz więcej na:

Poznaj triumfatorów zmagań w ramach Święta Sportu i Zdrowia w Goliszowie [ZDJĘCIA]

12 sierpnia zawodniczka z Rokitek zaprezentowała się na Mistrzostwach Polski w triathlonie na dystansie olimpijskim w Chodzieży. W zawodach organizowanych pod egidą Polskiego Związku Triathlonu udział biorą najlepsi profesjonalni zawodnicy w Polsce. Małgorzata Światłoń swój udział w imprezie zakończyła na 4. pozycji w swojej kategorii.

Miniony weekend to dla sportsmenki z gminy Chojnów ostatnie zawody w sierpniu. Reprezentantka Czarnych wystąpiła na PolskaMan Triathlon w Wolsztynie, które zakończyła z pucharem za pierwsze miejsce w swojej kategorii. Małgorzata Światłoń-Szydełko (od 15 lipca) wystartowała w rywalizacji w kategorii K18-29; jak sama twierdzi, jej wynik mógłby być znacznie lepszy - na ostateczny czas wpłynęło jednak pomylenie trasy i konieczność nadrobienia trzech kilometrów.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.