Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Chojnowianka zremisowała z Płomieniem Michów

Autor Kasia_
Data utworzenia: 20 sierpień 2017, 10:36 Wszystkich komentarzy: 26


Chojnowianka zremisowała z Płomieniem Michów

Wczorajsze spotkanie między Chojnowianką Chojnów a Płomieniem Michów zakończyło się remisem.

Ostateczny wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie spotkania.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Chojnowianki. W 27’ na listę strzelców wpisał się Robert Krasoń. Płomień Michów wyrównał wynik w 40’ spotkania za sprawą Sebastiana Iwaniaka.

Chojnowianka Chojnów 1:1 Płomień Michów

Składy

Chojnowianka Chojnów: K. Cichoń, J. Jagielski, K. Jędraszczyk, P. Jędrusiak, D. Korniłowicz, K. Kowalczyk, R. Krasoń, Ł. Kuczyński, S. Rudnicki, M. Zazulczak. Na boisku pojawili się również A. Wieleżew i J. Wołoszyn.

Płomień Michów: S. Iwaniak, R. Bułat, P. Darmoros, T. Haniecki, A. Krakowski, M. Rudnicki, R. Safin, R. Skoczeń, P. Szewców, A. Ziębowski. Na boisku pojawili się również: K. Snopek, K. Balicki, P. Kozak, B. Paliński, P. Szprycha, M. Wróblewski.Komentarze

Serkies słabo przygotował juniorów do gry w seniorach. Taktycznie chłopaki leżą.Nie poradzili sobie z Michowem. Panie trenerze Serkies co Pan robił na treningach?
zgłoś komentarz
Teraz już wiemy, dlaczego nie przedluzyli mu umowy w Miedzi kiedyś. Jak ma być takie szkolenie to szkoda kasy na to. Chłopaki w Michowie spotkają się raz w tyg na gierce i remisuja z Chojnowianka która trenuje 3razy w tyg.
zgłoś komentarz
Juniorzy zapomnieli jak się w piłkę gra. Teraz będą zwalac winę na Marcina, a prawda jest taka że zaległości z juniorów będzie trudno szybko nadrobić. Marcin powodzenia.
zgłoś komentarz
To może Wy im pokażecie jak się gra i zaprezentujecie swoje umiejętności na treningu Chojnowianki? Bo w internecie każdy może pisać.
zgłoś komentarz
Kibic powiedz ty mi lepiej gdzie ty masz oczy. Juniorzy dobrze zagrali. Jedynie czego im wszystkim brakuje to pewności siebie, cwaniactwa boiskowego i fizyczności co jest wiadome, bo mają dopiero po 17 lat.
zgłoś komentarz
17 lat to już duże chłopaki. W takim wieku chłopaki grają w ekstraklasie. Przyjechał Michow i klapa. To kogo pokonać jak nie Michow?Na to nie ma usprawiedliwienia.
zgłoś komentarz
Jeden Serkies zamyka boiska a drugi tak przygotował juniorów, że nie dali rady z Michowem. Kowal na trenera, Łukasz Kurczak do seniorow.
zgłoś komentarz
Murzyn od grania jesteś ty a kibic od kibicowania i wyrażania opini. Np w internecie. Jak patrzę na juniorów widzę pracę Serkiesa.
zgłoś komentarz
W wieku 17 lat grają już w ekstraklasie, a w wieku 24 lat zdobywają złote piłki. Z czym ty porównujesz? To jest A klasa i szkolenie nie było profesjonalne. Chcesz żeby nasza młodzież grała na bardzo wysokim poziomie to opłać im 3 trenerów i profesjonalny sprzęt.
zgłoś komentarz
Juniorów nie cieszy gra w pierwszym zespole. Juniorzy w seniorze nie grają na swoich pozycjach. Wieleżew od poczatku grania w Chojnowiance wystepowal na defensywnym pomocniku a Rabanda robi z niego prawego pomocnika- To coś tu nie gra. KIBIC- obwiniasz juniorów za słabe granie w seniorkiej piłce tylko,że oni robią wszystko zeby ta drużyna w ogole istaniała. Kto widział zeby w pierwszej druzynie grało 6 juniorów którzy stanowią polowe drużyny.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.