Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 18 sierpień 2017, 09:59 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Rozpoczynamy weekend, warto więc będzie wybrać się do kina. Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu znajdziemy w nim coś dla fanów gatunku science-fiction oraz tradycyjnie propozycję dla najmłodszych kinomanów.

MOJE WAKACJE Z RUDYM

piątek, godz. 15.00

sobota, godz. 15.00

Komedio-dramat australijskiej produkcji, w sam raz na rodzinny seans. Głównym bohaterem filmu jest 11-letni Mick, który spędza wakacje na farmie dziadków w Zachodniej Australii. Chłopiec uważa, że w takim miejscu czeka go tylko nuda i ciężka praca, ale wszystko zmienia się, gdy u jego boku pojawia się niezwykły pies – Blue. Zwierzak staje się jego najlepszym przyjacielem i towarzyszem. Razem przeżywają wiele przygód, dając wyraz niezwykłej przyjaźni mogącej połączyć człowieka i psa.

VALERIAN I MIASTO TYSIĄCA PLANET

piątek, godz. 17.00 (seans 3D); 19.30

sobota, godz. 17.00 (seans 3D); 19.30

Najnowsza produkcja science-fiction w reżyserii Luca Bessona. Główni bohaterowie – Valerian i Laurelina są agentami z kosmosu, którzy dbają o porządek na terytorium zamieszkiwanym przez ludzi. Przyjdzie im się zmierzyć ze złowrogą siłą, która zagraża całemu światu. Misja ocalenia wszechświata będzie miała miejsce w Mieście Tysiąca Planet – politycznym centrum galaktyki.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform