Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Znaleziono dwa psy. Znasz ich właściciela?

Autor admin
Data utworzenia: 18 sierpień 2017, 09:28 Wszystkich komentarzy: 0


Znaleziono dwa psy. Znasz ich właściciela?

17 sierpnia Urząd Gminy Chojnów otrzymał zgłoszenie o 2 pieskach znalezionych na końcu miejscowości Witków, przy wyjeździe w stronę Grobli. Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o psach i osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt.

- Pierwszy piesek jest zadbanym i energicznym niedużym kundelkiem o lśniącej, długiej rudawej sierści. Niezwykle ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi. Z pewnością może być trzymany zarówno przy domu jak i w mieszkaniu. Drugi piesek niestety nie jest już w tak dobrym stanie. Mimo rasowego wyglądu ma bardzo skołtunioną sierść oraz zmiany chorobowe na pyszczku. Niezwłocznie trafił do kliniki weterynaryjnej w Osieku pod Lubinem w celu dalszej diagnostyki oraz leczenia.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o pochodzeniu znalezionych zwierząt lub zainteresowane ich adopcją proszone są o kontakt osobisty siedzibie Urzędu Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów pok. 105 lub telefoniczny pod numerem telefonu 76 8188 502 wew. 46 lub 795 588 812.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform