Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zdemolowali sklep na stacji paliw - trafili w ręce chojnowskich policjantów

Autor admin
Data utworzenia: 16 sierpień 2017, 12:35 Wszystkich komentarzy: 2


Zdemolowali sklep na stacji paliw - trafili w ręce chojnowskich policjantów

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwójce nastolatków podejrzanych o przestępstwo przeciwko mieniu na jednej ze stacji paliw w Chojnowie. Obydwaj trafili w ręce policjantów. Wartość strat jakich dokonali 17-latek i 19-latek, szacuje się na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.

- Jak ustalili funkcjonariusze Ogniwa Prewencji i Rewiru Dzielnicowych z Komisariatu w Chojnowie 14 sierpnia br. około godziny 04:00 17-latek i 19- latek na jednej ze stacji paliw w Chojnowie zachowywali się agresywnie i wulgarnie, wszczynali awanturę z obsługą. Następnie jeden z mężczyzn wychodząc ze stacji rzucił jedną pełną butelką napoju w ladę sklepową, gdzie uszkodzili 7 butelek z alkoholem. Drugi mężczyzna na zewnątrz stacji kopiąc uszkodził drewnianą reklamę oraz szybę wystawową, po czym oboje oddalili się. Straty jakich dokonali szacuje się na kwotę ponad 2 tys. złotych - mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Do zatrzymania mężczyzn doszło tego samego dnia. Sprawców udało się złapać dzięki monitoringowi. Mężczyźni usłyszeli zarzut zniszczenia mienia, do którego w całości się przyznali. Za przestępstwo, które popełnili grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

"Następnie jeden z mężczyzn..." - toż to dzieci jeszcze, z dziewiczym wąsem. Albo i bez.
...
zgłoś komentarz
Rozumiemy emocje, jednak prosimy stosować się do regulaminu. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform