Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Oldtimer Chojnów będzie zbierać pieniądze dla Kamila. Ogromne zainteresowanie imprezą

Autor admin
Data utworzenia: 09 sierpień 2017, 11:50 Wszystkich komentarzy: 1


Oldtimer Chojnów będzie zbierać pieniądze dla Kamila. Ogromne zainteresowanie imprezą

Zlotom organizowanym przez klub Oldtimer Chojnów towarzyszą charytatywne zbiórki pieniędzy. Rok temu uczestnicy I Radu i Zlotu Pojazdów Zabytkowych wsparli finansowo 8-letnią Julię Bugajską, cierpiącą na ostre zapalenie rdzenia kręgowego. Podczas drugiej edycji zbierane będą środki na rzecz Kamila Wawrucha.

Kamil urodził się jako skrajny wcześniak - Silna wola życia pozwoliła mu przeżyć mimo wielu schorzeń. Widzi słabo i nie słyszy. Jedynym ratunkiem dla odzyskania zmysłu są implanty ślimakowe. Jeden kosztuje przeszło 100 tysięcy złotych i zostanie zrefundowany przez NFZ, ale tylko wtedy gdy na drugi zostaną zebrane środku przez rodziców chłopca. Kwestia jest o tyle pilna, że im szybciej Kamil przejdzie operację tym większa szansa na odzyskanie kontaktu ze światem - informują organizatorzy imprezy.

Kamila wesprzeć możecie już teraz, nie ruszając się z przed komputera:

Subkonto w Stowarzyszeniu Dać Nadzieję w Lubinie. Nr konta 62 1090 2082 0000 0005 4601 2822 z dopiskiem POMOC DLA KAMILA WAWRUCHA - IMPLANT.


II Rajd i Zlot Pojazdów Zabytkowych już 27 sierpnia. Wydarzenie rozpocznie się od rajdu drogami ziemi chojnowskiej, którego trasa w tym roku przekroczy 80 kilometrów! - II edycja rajdu i zlotu pojazdów zabytkowych! Jeszcze więcej atrakcji, jeszcze większa różnorodność sprzętu, jeszcze więcej wspaniałej przygody... fascynująco, zabawnie, rodzinnie - zapowiadają organizatorzy.

O godzinie 15:00 na chojnowskim Rynku rozpocznie się druga edycja Zlotu Pojazdów Zabytkowych. Na miejscu zobaczyć będziemy mogli ponad 100 pojazdów zabytkowych i kolekcjonerskich, w tym pojazdy przedwojenne, oltimery, youngtimery, motocykle, rowery, maszyny rolnicze i przemysłowe oraz pojazdy militarne. Oldtimer Chojnów zapowiada także liczne konkursy z nagrodami. Zlotowi towarzyszyć będą również atrakcje dla dzieci, które m.in. podobnie jak i rok temu będą mogły spróbować swoich sił w malowaniu samochodu.

Zapisy na imprezę rozpoczęły się już w lipcu. Zainteresowanie wydarzeniem okazało się ogromne, w efekcie organizatorzy zdecydowali się na wstępną selekcję pojazdów biorących udział w rajdzie, której podstawowym kryterium będzie wiek pojazdu, zgodność z oryginałem i unikatowość. Lista załóg przedstawiona zostanie w najbliższych dniach.

Zobacz również: Oldtimer Chojnów zaprasza na II Rajd i Zlot Pojazdów Zabytkowych - trwają zapisyKomentarze

A zdjęcia i info o zlocie to tak koło środy będą ???
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.