Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Kamil Mroczkowski wraca na ring

Autor Kasia_
Data utworzenia: 01 sierpień 2017, 10:33 Wszystkich komentarzy: 0


Kamil Mroczkowski wraca na ring

Mówi się, że od czasów Andrzeja Gołoty w Polsce nie było jeszcze tak naturalnego talentu w wadze ciężkiej, jaki reprezentuje chojnowski pięściarz.

Według trenera, Arkadiusza Lewandowskiego, Kamil Mroczkowski ma idealne warunki do wagi ciężkiej – przy wzroście 197 cm waży ok. 110 kg. Technika Kamila charakteryzuje się mocnym ciosem i „dobrym oczkiem” – zawsze widzi, gdzie jest szczęka rywala.

Kamila czekają intensywne treningi i praca nad formą. 20-latek miał ponad półroczną przerwę od treningów, bowiem zdiagnozowano u niego arytmię i musiał przejść zabieg ablacji. Po żmudnej rehabilitacji wraca na ring. Pierwszy jego występ planowany jest na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w październiku.

Kamil Mroczkowski jest tegorocznym maturzystą. Obecnie myśli o studiach z fizjoterapii, ale zapewnia, że nie zamierza odpuszczać treningów, bowiem boks jest dla niego bardzo ważny. Jego marzeniem jest występ na Igrzyskach w Tokio w 2020 roku. Z medalem olimpijskim łatwiej będzie mu rozpocząć zawodową karierę sportową.
źródło: se.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform