Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Wyprzedaż w Garderobie!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 28 lipiec 2017, 13:45 Wszystkich komentarzy: 0


Wyprzedaż w Garderobie!

Garderoba żegna wiosenno-letnią kolekcję i organizuje wyprzedaż, w której ceny spadną aż do -50%!

Już 26 lipca (środa) startujemy z wyprzedażą wiosenno-letniej kolekcji, co oznacza, że ceny ubrań spadną nawet o połowę. Akcja wyprzedażowa trwa tydzień i zakończy się 3 sierpnia. Nie możesz tego przegapić!

Znajdziesz nas przy ul. Rejtana 8 (nowy budynek za blokiem z PKO). Pracujemy codziennie od 10.00 do 18.00, w sobotę od 9.00 do 13.00.

Z racji tego, że Garderoba chce nie tylko dbać o Wasz wygląd, ale również i o Waszą sylwetkę, zdrowie i urodę, do naszego asortymentu dołączyły już wyjątkowe suplementy diety (detoks, odchudzanie, problemy kobiece, profilaktyka antynowotworowa, koncentracja, trawienie i inne), naturalne kosmetyki (m.in. glinki, olejki, kwas hialuronowy) oraz ekologiczne środki czystości (np. mydło marsylskie, kremy czyszczące na bazie octu i kredy czy też płyn do mycia owoców i warzyw oraz naczyń na bazie soku z ogórka), idealne zarówno dla osób z alergiami, jak i dla tych dbających o środowisko naturalne.

Jesteśmy online na GARDEROBA.

Zapraszamy również do polubienia naszego drugiego fanpaga, na którym poznasz sposoby na to, aby stać się najzdrowszą wersją samego siebie - MyBio.

Zapraszamy!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.