Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

KS Sfora zaprasza na darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Autor Kasia_
Data utworzenia: 25 lipiec 2017, 09:30 Wszystkich komentarzy: 0


KS Sfora zaprasza na darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Wszyscy mieszkańcy Chojnowa oraz okolic, niezależnie od wieku, mają okazję poprawić swoją sprawność fizyczną oraz rozpocząć przygodę z koreańskim sportem walki – taekwondo. Członkowie KS Sfora Chojnów trenują na sali sportowej, basenie, siłowni, wspólnie biegają, jeżdżą rowerami oraz biorą udział w spotkaniach integracyjnych, konsultacjach z dietetykiem, a także w różnego rodzaju zawodach. Integrują się poprzez sport i wspólną zabawę.

Do końca sierpnia darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne odbywać będą się w każdą środę, czwartek i piątek w godz. 17.00-19.00 w sali lustrzanej MOKSiR w Chojnowie.

Zajęcia prowadzi instruktor Taekwondo Olimpijskiego Yevgen Nikitin. Na potrzeby zajęć LMKS Gladius Bolesławiec wypożyczył chojnowianom specjalną matę do sportów walki.

Zajęcia organizowane są w ramach projektu „Działaj w lokalnym klubie Taekwondo” w ramach programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie – Fundacja „Wrzosowa Kraina”.

W czasie wakacji nie każdy ma okazję wyjechać na kolonię czy obóz. Zostając w naszym mieście, również można dobrze wykorzystać wolny czas. KS Sfora otrzymał dofinansowanie, dzięki któremu zakupił niezbędny sprzęt do treningu Taekwondo WT. Uczestnicy zajęć będą mogli wziąć udział w zawodach wyjazdowych oraz turnieju organizowanym na terenie Gminy Chojnów.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.