Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 21 lipiec 2017, 10:15 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W ten weekend na dużym ekranie zobaczymy nową polską komedię sensacyjną. Tradycyjnie w repertuarze coś dla siebie znajdą także najmłodsi kinomani.

MIŚ BAMSE I MIASTO ZŁODZIEI

piątek, godz. 15.00

sobota, godz. 15.00

Film animowany, kierowany do najmłodszych miłośników dużego ekranu. Akcja bajki jest dynamiczna, dzięki czemu mali widzowie z pewnością nie będą się nudzić. Czego możemy się spodziewać? Rabusiów napadających na pociąg, szalonych ucieczek przed trolami oraz przepraw ponad niebezpiecznymi rzekami, w których pływają wygłodniałe bestie. Film wykonany jest formie przyjaznej dzieciom – zaciekawia ich, ale nie pobudza zbyt mocno. Produkcja oprócz tego, że bawi, porusza także ważne, ale trudne tematy.

VOLTA

piątek, godz. 17.00; 19.00

sobota, godz. 17.00; 19.00

Najnowsza polska komedia sensacyjna w reżyserii Juliusza Machulskiego. W rolach głównych zobaczymy m.in. Andrzeja Zielińskiego, Olgę Bołądź oraz Aleksandrę Domańską. Pełna humoru historia 3 znajomych, którzy zupełnie przypadkiem wchodzą w posiadanie drogodzennego przedmiotu – prawdziwej złotej królewskiej korony. Znalezisko warte jest miliony euro. Komu przypadnie zysk ze sprzedaży przedmiotu? Zanim to się okaże, bohaterowie przeżyją moc zabawnych przygód.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.