Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Jechał autostradą, mając prawie 3 promile alkoholu we krwi

Autor Kasia_
Data utworzenia: 20 lipiec 2017, 04:48 Wszystkich komentarzy: 0


Jechał autostradą, mając prawie 3 promile alkoholu we krwi

Na 76 km autostrady A-4, przy zjeździe na Chojnów, legniccy policjanci zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierowcę ciężarówki. 48-latek miał blisko 3 promile alkoholu we krwi.

Wczoraj przed godz. 18.00 policjanci ruchu drogowego z legnickiej Komendy otrzymali zgłoszenie o podejrzanie zachowującym się kierowcy, który stwarzał niebezpieczeństwo na drodze, poruszając się po całej szerokości jezdni.

Pijany kierowca prowadził ciężarówkę marki Man, zestaw z przyczepą załadowany był paletami z częściami samochodowymi. Kierowca jechał do Wielkiej Brytanii.

Kierujący samochodem ciężarowym to 48-latek ze Świdnicy. Badanie kontrolne wykazało w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu. Był kompletnie pijany. Z ładunkiem miał jechać do jednej z miejscowości na terenie Wielkiej Brytanii. Kierowcy zatrzymano już prawo jazdy. Mężczyzna za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów – mówi sierż.szt. Jagoda Ekiert.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.