Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 lipiec 2017, 17:18 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Animowana komedia zarówno dla dużych, jak i małych widzów, czy może trzymający w napięciu thriller? Jeśli lubicie któryś z tych gatunków filmowych, w nadchodzący weekend warto będzie wybrać się do chojnowskiego Kina Kultura. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.


AUTA 3

piątek, godz. 16.00 (seans 3D); 18.00

sobota, godz. 16.00 (seans 3D); 18.00

Trzecia odsłona dobrze wszystkim znanej komediowo-przygodowej animacji o samochodach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Piotra Adamczyka, Jarosława Kuźniara i Annę Dereszowską. Tym razem nowej generacji superszybkie auta spychają z toru wyścigowego legendę – Zygzaka McQueena. Z pomocą czerwonemu bohaterowi przychodzi zdolna mechaniczka – Cruz. Choć jej plan prowadzący do zwycięstwa szybko zostaje wdrożony w życie, Zygzak na swojej drodze spotka jeszcze wiele przeszkód. Czy i tym razem uda mu się zdobyć Złoty Tłok?

UCIEKAJ

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

Amerykański thriller w reżyserii Jordana Peele. Trzymająca w napięciu historia czarnoskórego chłopaka, który pierwszy raz wybiera się do rodzinnego domu wybranki swojego serca. Po drodze zdaża mu się z pozoru nic nieznacząca stłuczka. Na miejscu szybko orientuje się, że nie jest mile widzianym gościem. Początkowo myśli, że dziwne zachowanie rodziców dziewczyny wynika z uprzedzeń rasowych i nie ma pojęcia, że prawda jest dużo bardziej wstrząsająca.

W tle mroczna historia licznych morderstw czarnoskórych osób, jakie na przestrzeni lat miały miejsce w okolicy domu rodziców dziewczyny głównego bohatera.

Co tak naprawdę dzieje się w tym miejscu i czy główny bohater wyjdzie z tego cało – po odpowiedź zapraszamy do kina.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.