Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 06 lipiec 2017, 13:03 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Jak się mają Wasze weekendowe plany? W tym tygodniu warto będzie wybrać się do kina. Chojnowska Kultura tym razem proponuje coś dla dzieci oraz wielbicieli kobiecych komedii. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

SMERFY: POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI

piątek, godz. 16.00, 18.00

sobota, godz. 16.00, 18.00

Nowe przygody dobrze wszystkim znanych niebieskich przyjaciół. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli m.in. Małgorzata Socha, Maciej Stuhr, Piotr Stramowski oraz Kinga Preis. Tym razem Smerfy udają się w pełną przygód podróż do Zakazanego Lasu. Mądrala, Osiłek i Ciamajda pod przewodnictwem Smerfetki spotykają na swojej drodze wiele magicznych stworzeń i przeżywają niezwykłe przygody. Grupie Smerfów kolejny raz udaje się przechytrzyć Gargamela i przed nim odnajdują zaginioną wioskę, na miejscu poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

MAMY DWIE MAMY

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

Francuska komedia w reżyserii Noemie Saglio. W rolach głównych zobaczymy Juliette Binoche, Lambert Wilson oraz Stefi Celmę. To przezabawna historia o zamianie ról w relacji matka-córka oraz o tym, jak przetrwać prawdziwą burzę hormonów, rodzinne animozje, a przy tym wszystkim urodzić i nie zwariować.

Matka i córka mieszkają pod jednym dachem. Córka jest dojrzała, odpowiedzialna i poukładana; matka przeżywa drugą młodość, imprezując całymi nocami. Pewnego dnia okazuje się, że obie są w ciąży. Po solidną dawkę śmiechu zapraszamy do kinowych foteli!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.