Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia!

Autor PWSZ im. Witelona w Legnicy
Data utworzenia: 05 lipiec 2017, 14:06 Wszystkich komentarzy: 0


PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia!

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja na studia na rok akademicki 2017/2018. Kandydaci na studia mogą do 4 sierpnia rejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji dostępnej na stronie internetowej uczelni www.pwsz.legnica.edu.pl.

Wybierz swój kierunek!

Przekrój prowadzonych przez Uczelnię kierunków jest bardzo zróżnicowany. Są to zarówno kierunki ekonomiczne, humanistyczne, medyczne, prawne, techniczne i społeczne.

Studia licencjackie

- ADMINISTRACJA,
- BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
- DIETETYKA
- FILOLOGIA (specjalność filologia angielska)
- FINANSE, RACHUNKOWOŚĆ i PODATKI
- PEDAGOGIKA
- PIELĘGNIARSTWO
- RATOWNICTWO MEDYCZNE
- ZARZĄDZANIE

Studia inżynierskie

- INFORMATYKA
- INŻYNIERIA TESTOWA
- ZARZĄDZANIE i INŻYNIERIA PRODUKCJI

Studia magisterskie

- BEZPIECZEŃSTWO WEWNETRZNE
- FINANSE i ZARZĄDZANIE w PRZEDSIĘBIORSTWIE

Jednolite studia magisterskie

- FIZJOTERAPIA

Praktyczny wymiar studiowania

Wszystkie prowadzone w PWSZ im. Witelona w Legnicy kierunki mają profil kształcenia praktyczny. Oznacza to, że zajęcia prowadzą praktycy, programy studiów są przygotowywane we współpracy z przedsiębiorcami, studenci zdobywają szerokie umiejętności praktyczne poprzez zajęcia w formie ćwiczeń, projektów, laboratoriów, studiów przypadków czy praktyk zawodowych.

Dzięki praktykom studenci mają możliwość poznania prawdziwej pracy i wykonywania zadań pod okiem specjalistów, rozwijając tym samym własne umiejętności. Jest to inwestycja w przyszłość zawodową studenta, która gwarantuje efektywne wykonywanie zawodu, co dzisiaj jest kluczowym aspektem na rynku pracy.

Jak zapisać się na studia?

Zapisy na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy są bardzo proste ! Wystarczy do 4 sierpnia 2017 roku wejść w system elektronicznej rejestracji kandydatów na studia. Następnie, podczas rejestracji wypełnić i zatwierdzić formularz danych osobowych, wprowadzić informacje niezbędne w procesie kwalifikacji a przede wszystkim dokonać wyboru studiów. Po rejestracji należy wnieść opłatę rekrutacyjną. Informacje o danych do przelewu, oraz kwocie jaką trzeba uiścić dostępne są po zalogowaniu. A to wszystko bez potrzeby wychodzenia z domu!

W drugim etapie, w dniach 4-8 sierpnia 2017 r. odbywa się przyjęcie od kandydatów dokumentów. Po ich skompletowaniu odwiedź naszą Uczelnię i złóż je w jednej z Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych.

Ostatnim krokiem rekrutacji jest informacja czy dostałeś się na wymarzone studia. Otrzymasz ją 10 sierpnia 2017 roku na swoje konto!


Informacja o rekrutacji:
tel. 76 723 22 10 do 11
rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl
www.pwsz.legnica.edu.pl

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.