Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Zmiany na liście szkoleniowców w Chojnowiance. Ambitne plany na przyszły sezon

Autor admin
Data utworzenia: 04 lipiec 2017, 09:36 Wszystkich komentarzy: 10


Zmiany na liście szkoleniowców w Chojnowiance. Ambitne plany na przyszły sezon

Chojnowianka zmienia trenerów - plany na przyszły sezon są ambitne, priorytetem będzie jak najszybszy awans seniorów do ligi okręgowej.

Stary zarząd w osobach prezes Bogdan Jóźwiak, wiceprezes Krzysztof Rudziak wraz z nowym członkiem zarządu Krzysztofem Chylakiem podjęli decyzję o zmianach w obsadzie trenerów. W nowym sezonie podział obowiązków prezentować będzie się następująco:

Zespół seniorów - Marcin Rabanda
Zespół juniorów starszych - Krzysztof Kowalczyk
Zespół trampkarzy - Łukasz Kurczak
Zespół młodzik - Marcin Rabanda
Zespoły rocznik: 2006, 2007, 2008, 2009 - Bartosz Szymczak
Zespół skrzat - Krzysztof Kowalczyk

Zarząd zaznacza, że priorytetem jest jak najszybszy awans seniorów do ligi okręgowej - Pierwszy zespół przygotowania do nowego sezonu pod okiem nowego szkoleniowca rozpocznie 12 lipca 2017 roku.

inf. Zarząd KS Chojnowianka


Komentarze

Rabanda to lepsza wersja Ryśka Gadowskiego. Lepsza tylko dlatego, że Rabanda jest młodszy. Wiedza podobna a więc szykuje się lipa.
zgłoś komentarz

Kolego kibic szybko oceniasz przykre jest to co napisałeś .
zgłoś komentarz
Napiszcie prawdę. Wszyscy odmówili pracy w Chojnowie. Wraca to, co było było za Gadowskiego. Może skład się zbierze może nie. Czasami wygra siebie z wiochami czasami nie. Po Szymczyku przychodzi trener mierny.
zgłoś komentarz
Skoro fachowca Szymczyka zastępuje Rabanda, to musi być lipa. Z Michowem i kilkoma wnioskami wygramy. Pierwsza trójka będzie. Ale bez Rabandy tez będzie. Jak może być dobrze, skoro prezes tu nie chce działać a działa.
zgłoś komentarz
Myślałem że Jóźwiak jest mądrzejszy i cwanszy. Za Szymczyka bierze Rabande. Przecież każdy wie, że poza kilkoma wygranymi z wiochami postępów nie będzie.
zgłoś komentarz
Piszecie tu różne pierdy, ale nie widzicie że Serkies zostawił chłopaków juniorkow. Chciał to zrobić w zimie ale wystraszyl się portalu. Łatwo było zwolni Janiaka aby zrobić miejsce zwolnionemu z Miedzi Serkiesowi.
zgłoś komentarz
Dobrze ze jest Kowalczyk, bo ten nie lecieć na wioski za kasa, Chojnowianke ma w sercu. Serkies oblecial wszystkie kluby w okolicy. Bolec Prochowice Miedz Polkowice.
zgłoś komentarz
Narzekacie na Rabande a wystarczy przyczytac tabelę za zeszły sezon żeby porównać dokonania Rabandy a "fachowcy" Szymczyka
zgłoś komentarz
Co ty porownujesz zawodników Siedlisk do Chojnowa? W Siedliskach grali piłkarze ze stazem 4ligowym a Szymczyk grał młodzieżą często wzięta z ulicy.
zgłoś komentarz
Z Rabandy to taki trener jak z Ryśka Gadowskiego. Postawilbym znak równości. Szymczyk to klasa przy trenerze z metra ciętym.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform