Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Podsumowanie sezonu w A klasie. Czarni wycofują się z rozgrywek

Autor Kasia_
Data utworzenia: 27 czerwiec 2017, 09:25 Wszystkich komentarzy: 0


Podsumowanie sezonu w A klasie. Czarni wycofują się z rozgrywek

Nadszedł czas na podsumowanie sezonu 2016/2017 w legnickiej klasie A. Zobacz, jak prezentują się statystyki zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

W klasie A występowały 3 drużyny: Sokół Krzywa, Czarni II Rokitki oraz Burza Gołaczów. Wszystkie zespoły zdołały utrzymać się w lidze, jednak Czarni II Rokitki, z powodu braków kadrowych, postanowili wycofać zespół z rozgrywek. W przyszłym sezonie prawdopodobnie zobaczymy ich na boiskach B klasy.

Poniżej prezentujemy tabelę ze szczegółowymi wynikami poszczególnych drużyn oraz wyniki meczów rozegranych w minionym sezonie.Każda z drużyn rozegrała po 28 meczów.

SOKÓŁ KRZYWA

Spośród zespołów reprezentujących ziemię chojnowską w A klasie najlepiej wypadli podopieczni Łukasza Kurczaka, którzy uplasowali się na 8. miejscu w ligowej tabeli. Sokół Krzywa zgromadził 43 punkty, statystyki zespołu prezentują się następująco:

Wygrane mecze: 14

Zremisowane mecze: 1

Przegrane mecze: 13

Bramki strzelone: 56

Bramki stracone: 55


CZARNI II ROKITKI

Czarni II Rokitki zgromadzili 21 punktów, co dalo 12. miejsce w tabeli, które pozwala im na pozostanie w lidze, jednak poważne problemy kadrowe zespołu doprowadziły do podjęcia decyzji o wycofaniu drużyny z rozgrywek w A klasie. W kolejnym sezonie drużyna popracuje nad wzmocniniem się, rogrywając spotkania na boiskach B klasy.

Wygrane mecze: 6

Zremisowane mecze: 3

Przegrane mecze: 19

Bramki strzelone: 56

Bramki stracone: 110


BURZA GOŁACZÓW

W ostatnich kolejkach Burza pokazała, na co ją stać i podskoczyła w ligowej tabeli na 13 miejsce. Zespół z Gołaczowa na swoim koncie zgromadził 20 punktów. Miejmy nadzieję, że ostatnia poprawa kondycji drużyny utrzyma się i w przyszłym sezonie Burza odniesie sukces.

Wygrane mecze: 6

Zremisowane mecze: 2

Przegrane mecze: 20

Bramki strzelone: 69

Bramki stracone: 101

W ostatniej kolejce Burza pokonała Czarnych II Rokitki z fenomenalnym wynikiem 1:12. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tego spotkania.

fot. Mariusz Gawron

tabela: 90minut.pl
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform