Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Sylwester Ciołczyk z Pucharem Burmistrza Chojnowa [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 26 czerwiec 2017, 13:43 Wszystkich komentarzy: 0


Sylwester Ciołczyk z Pucharem Burmistrza Chojnowa [ZDJĘCIA]

Za nami Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa. Impreza początkowo miała odbyć się w czasie Dni Chojnowa, niestety z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych została przeniesiona. W minioną sobotę pogoda dopisała - dopisała aż za bardzo; uczestnicy zawodów musieli mierzyć się nie tylko z rywalami, ale także z upałem. Zawody jednak udało się doprowadzić do końca - po puchar sięgnął Sylwester Ciołczyk.

Zawodnicy rywalizację rozpoczęli o 9:00 - zakończyli po 17:00.

W zawodach udział wzięło 9 tenisistów; wśród nich znaleźli się: Marian Kociuba, Marek Kazieczko, Andrzej Kazieczko, Artur Kondziołka, Robert Sznajder, Sylwester Ciołczyk, Tadeusz Bijak, Remigiusz Borowy oraz Radosław Rzeźnikiewicz. Rywalizacja tradycyjnie została podzielona na turniej główny oraz turniej pocieszenia, w którym rywalizowali przegrani z pierwszych walk.

Do finału awansowali: Sylwester Ciołczyk, który w półfinale pokonał Marka Kazieczko oraz Andrzej Kazieczko, który w półfinale okazał się lepszy od Radosława Rzeźnikiewicza. Ostatecznie po Puchar Burmistrza sięgnął Sylwester Ciołczyk, który tego dnia zdobył również nagrodę Fair Play. W meczu o 3. miejsce lepszy okazał się Andrzej Kazieczko.

Czołowa "czwórka" turnieju głównego prezentuje się następująco:

1. Sylwester Ciołczyk
2. Andrzej Kazieczko
3. Marek Kazieczko
4. Radosław Rzeźnikiewicz

W finale turnieju pocieszenia zmierzyli się ze sobą Robert Sznajder oraz Marian Kociuba. Mecz zakończył się zwycięstwem Roberta Sznajdera.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.