Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Jedynka pożegnała swoich uczniów - absolwenci swoją szkołę [ZDJĘCIA/FILM]

Autor admin
Data utworzenia: 22 czerwiec 2017, 10:30 Wszystkich komentarzy: 0


Jedynka pożegnała swoich uczniów - absolwenci swoją szkołę [ZDJĘCIA/FILM]

Pożegnaniu uczniów klas trzecich w chojnowskich gimnazjach od lat towarzyszą uroczyste gale absolwentów. Wczoraj swoich uczniów pożegnało Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II.

- Tu rozpoczęliście trzeci etap edukacji, tu, w dniu 1 września 2014 roku spotkaliście się ze swoimi nowymi wychowawcami, kolegami i koleżankami. Prawdę mówiąc, myśmy na początku niczego o Was nie wiedzieli, nie wiedzieliśmy jaki macie potencjał, jakie macie umiejętności, jakie w was drzemią talenty - te rozwijaliście przez trzy lata, uczestnicząc w zajęciach obowiązkowych, ale nie tylko, bo były to również zajęcia pozalekcyjne, był szereg różnych projektów edukacyjnych i tych szkolnych wewnętrznych i zewnętrznych, unijnych. Uczestniczyliście wspólnie we wspaniałych imprezach i wycieczkach. My skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na nauce - bo wiadomo, że szkoła to jest miejsce w którym uczymy się, gdzie poznajemy życie, gdzie rodzą się pierwsze przyjaźnie, pierwsze miłości, gdzie uczymy się od siebie nawzajem - podsumowała ostatnie trzy lata dyrektor Elżbieta Fałat.

Gala stanowiła okazję do nagrodzenia uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, odnieśli sukcesy w konkursach, czy angażowali się w życie szkoły i brali udział w projektach realizowanych przez tę placówkę.

W ramach wydarzenia tradycyjnie wręczono również czternaście statuetek w ramach szkolnego plebiscytu, w kategoriach m.in.: pozytywnie zakręcony, niezłomny charakter, odkrycie artystyczne, tęga głowa, odkrycie naukowe, mistrz savoir-vivre, wulkan w działaniu, miss/mister szkoły, królowa wdzięku, miłośnik literatury, talent plastyczny, wyjątkowy duet czy poliglota. Rozdanie nagród poprowadzili nauczyciele Gimnazjum nr 1 - Izabela Giersok oraz Maciej Zderski.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.