Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dni Chojnowa 2017: To jeszcze nie koniec?

Autor admin
Data utworzenia: 21 czerwiec 2017, 09:44 Wszystkich komentarzy: 0


Dni Chojnowa 2017: To jeszcze nie koniec?

"Witajcie Wakacje!!!" - to nazwa koncertu planowanego w najbliższy piątek na chojnowskim Rynku.

Koncert początkowo miał odbyć się 2 maja. Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu imprezy na czerwiec i włączeniu ją do programu imprez towarzyszącym Dniom Chojnowa.

Dlaczego 23 czerwca? Tego właśnie dnia uczniowie wszystkich chojnowskich szkół uroczyście kończyć będą rok szkolny - okazja jest więc wyjątkowa.

Na scenie wystąpią zespoły Polish Fiction oraz Photony.

Photony to zespół z Legnicy, który w październiku mogliśmy usłyszeć w Domu Kultury podczas koncertu charytatywnego dla Laury. Jak piszą o sobie - Kompilacja energii męskiej części zespołu z nutą kobiecej delikatności tworzy niezwykle elektryczny ładunek emocjonalny, muzyczny obraz, obok którego nie można przejść obojętnie.

Chojnowskiego zespołu Polish Fiction chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ich występy mogliśmy podziwiać m.in. podczas koncertów w Jubilatce, jak i podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak piszą o sobie - Gramy muzykę punk rockową, lecz w naszej twórczości usłyszeć też można reggae, nową fale i nawet hard rock.

Początek zaplanowano na godzinę 17:00.

Tradycyjnie Dniom Chojnowa towarzyszy również Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza; zawody zaplanowane na 17 czerwca zostały storpedowane jednak przez opady deszczu. Najlepszych tenisistów ziemi chojnowskiej zobaczyć będziemy mogli więc 24 czerwca. Na turniej rozgrywany na kortach tenisowych przy stadionie Chojnowianki zapraszamy od godziny 9:00 (zapisy prowadzone będą o 8:30).


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.