Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Potężna dawka doskonałego jazzu - Patrycjusz Gruszecki Trio w Spiżarni

Autor admin
Data utworzenia: 20 czerwiec 2017, 11:34 Wszystkich komentarzy: 0


Potężna dawka doskonałego jazzu - Patrycjusz Gruszecki Trio w Spiżarni

Są w Chojnowie miłośnicy jazzu? Jeżeli tak to z pewnością zainteresuje ich czwartkowy koncert w niedalekiej Legnicy. 22 czerwca w klubie Spiżarnia zagra formacja „Patrycjusz Gruszecki Trio”. Muzycy będą promować swoją nową płytę „Something About”.

Na płycie Something About oprócz lidera i autora wszystkich dwunastu kompozycji udział wzięli Zbigniew Lewandowski na perkusji oraz Kajetan Galas grający na organach Hammonda. Jak informuje Patrycjusz Gruszecki - lider zespołu - Album nagrany został w RecPublica Studios w Lubrzy. Materiał zrealizowaliśmy w zaledwie siedem godzin.

Płytę „Something About” otrzymał w prezencie goszczący niedawno w Legnicy Marcin Kydryński. Dziennikarz muzyczny zachwycił się nią i utwory goszczą już w radiu. Zachwyceni są nią słuchacze radiowej Trójki. Publiczność, która przychodzi na koncerty również szaleje z zachwytu.

Patrycjusz Gruszecki to postać dobrze znana w świecie muzyki. Od lat koncertuje z Rayem Wilsonem. W Legnicy usłyszeć go można było w kilku różnych muzycznych projektach. Patrycjusz Gruszecki jest absolwentem Zespołu Szkół Muzycznych i od kilku pracuje w placówce jako nauczyciel gry na trąbce.

Legnica, klub Spiżarnia - 22 czerwca 2017, 19:00 - bilety w cenie 30 złotych

- Podczas występu będziemy realizować zdjęcia do klipu do tytułowego utworu „Something About”. Publiczność zgromadzona na koncercie, oprócz możliwości obcowania z nami i naszą muzyką weźmie również udział w nagraniu klipu – dodaje Patrycjusz Gruszecki.

inf./fot. lca.plKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.