Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dni Chojnowa 2017: Golec uOrkiestra rozruszała mieszkańców Chojnowa [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 18 czerwiec 2017, 03:20 Wszystkich komentarzy: 2


Dni Chojnowa 2017: Golec uOrkiestra rozruszała mieszkańców Chojnowa [ZDJĘCIA]

Punktualnie o godzinie 21:00 na scenie Dni Chojnowa pojawili się członkowie znanego i lubianego zespołu Golec uOrkiestra. Ich dwugodzinny występ spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony chojnowian, którzy doskonale bawili się w rytm przebojów rodem z Beskidu Żywieckiego.

W skład zespołu wchodzą: Łukasz Golec – trąbka, skrzydłówka, trombita, śpiew; Paweł Golec – puzon, tuba, trombita, śpiew; Edyta Golec – altówka, śpiew; Jarosław Zawada – skrzypce, śpiew; Robert Szewczuga – gitara basowa; Zbigniew Michałek – skrzypce, gajdy; Łukasz Pilch – gitara; Piotr Kalicki – instrumenty klawiszowe, akordeon; Mirosław Hady – perkusja.

Koncert gwiazdy wieczoru pod sceną śledzili goście specjalni - wśród nich znalazł się Marek Mendyk - biskup pomocniczy diecezji legnickiej.

Występ Golec uOrkiestry to nie jedyna atrakcja jaką przygotowali na dzisiejszy dzień organizatorzy święta miasta. O godzinie 23:00 rozpoczął się koncert Iness - artystki disco polo, znanej m.in. z występu w programie Disco Star.
Komentarze

Taki koncert to ja szanuję, a nie - z całym szacunkiem - np. Robert Janowski.
zgłoś komentarz
tia, koncert porządny, nie ma się do czego przyczepić. Może jedynie do Policji, która dopuściła aby jakiś baran podczas koncertu przeciskał się autem przez tłum/ Taki mu powinni tłusty mandat zaserwować żeby przez pół roku go spłacał ten własciciel opla sintra. Gdzie wyobraźnia służb ochrony. A jak by temu gościowi odbiła i zaczął rozjeżdzac ludzi, to by była największa tragedia w Polsce, przez głupotę cieci co mieli pilnować porządku
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.