Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zapraszamy na kursy wspinaczkowe

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 26 czerwiec 2017, 04:20


Zapraszamy na kursy wspinaczkowe

Zapraszamy na kursy wspinaczkowe w Sokolikach – sercu dolnośląskiego wspinania. Sokoliki to zespół granitowych turni o fantastycznych kształtach, wyrastających na zboczach Gór Sokolich, w otoczeniu Kotliny Jeleniogórskiej. Historia wspinania w tym rejonie sięga XIX wieku, a sam rejon uważany jest przez wspinaczy za jeden z najciekawszych w Polsce.

Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy o kwalifikacjach potwierdzonych uprawnieniami państwowymi, a także nadanymi przez Polski Związek Alpinizmu. Zadbają oni nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, ale również o to, by czas spędzony z nami w skale upłynął ciekawie i w miłej atmosferze. Używany podczas szkolenia sprzęt asekuracyjny spełnia wyśrubowane normy bezpieczeństwa.

Organizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania.

Chcesz na razie tylko spróbować wspinaczki , żeby przekonać się, czy przygoda ze skałą naprawdę będzie Ci się podobać? Mamy dla Ciebie kurs „Pierwsze kroki w skale” – dwudniową przygodę ze skałą i liną pod opieką wykwalifikowanego instruktora.

Jeśli marzą Ci się wysokie górskie ściany, ale dopiero zaczynasz swoją przygodę z górami i wspinaczką, a może wspinasz się już na sztucznej ściance i masz ochotę zmierzyć się z prawdziwą skałą, to odpowiedni dla Ciebie będzie sześciodniowy kurs wspinaczki skalnej, prowadzony według programu Polskiego Związku Alpinizmu i przygotowujący do samodzielnej działalności w skałkach, a także do dalszego szkolenia wysokogórskiego.

Szkolimy zarówno dorosłych, młodzież, jak i dzieci. Organizujemy zajęcia wspinaczkowe dla wycieczek szkolnych.

Prowadzimy też kursy technik alpinistycznych, wykorzystywanych w pracy na wysokości

Latem 2017 zapraszamy również na kursy i obozy wspinaczkowe we włoskich Dolomitach

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.kursy.wspinaczkowe.pl oraz na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/DolnoslaskaSzkolaWspinaczki/