Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Aktywny weekend chojnowskich taekwondoków

Autor admin
Data utworzenia: 13 czerwiec 2017, 15:31 Wszystkich komentarzy: 2


Aktywny weekend chojnowskich taekwondoków

Reprezentanci chojnowskiego klubu LMKS "SFORA" mają za sobą bardzo aktywny weekend. Spędzili go m.in. na matach Wielkopolska Cup III Turnieju o Puchar Burmistrza Kórnika w Taekwondo Olimpijskim oraz na Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny.

W sobotę reprezentacja LMKS "SFORA" Chojnów w składzie młodzik Michał Czatrowski, kadet Eliza Laskowska i junior Martyna Radwan, wystartowali na matach Wielkopolska Cup III Turnieju o Puchar Burmistrza Kórnika w Taekwondo Olimpijskim. Były to ostatnie rankingowe zawody z cyklu Pucharów Polski Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego przed wakacjami.

Chojnowianie rywalizowali z blisko trzystoma taekwondokami z Polski, Białorusi i Niemiec w konkurencji Kyorugi, czyli walki sportowej przy użyciu elektronicznego ochraniacza tułowia HOGO i elektronicznego kasku firmy DaeDo.

- Tego występu niestety nie możemy zaliczyć do udanych, zawodnicy odpadli w 1/8 finałów swoich kategorii wiekowo-wagowych, pokazując bardzo dużo błędów, których wcześniej nie ujawniali. Możliwe, że to zmęczenie po dość intensywnym pierwszym półroczu, gdzie dla niektórych to był 7 start w zawodach plus inne akcje, a możliwe że w nasze szeregi wdarło się rozluźnienie zbliżającymi się wakacjami. Pochwała dla nich należy się za podjęcie walki, którą toczyli do końca mimo niepowodzeń i przeszkód, a nad resztą będziemy pracować - informuje instruktor LMKS “SFORA” Chojnów.


Tego samego dnia pozostali zawodnicy SFORY zaprezentowali się podczas festynu w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie, gdzie pod czujnym okiem Instruktorów Mariusza Sulmy i Adama Lachowskiego z zaprzyjaźnionego LMKS GLADIUS Bolesławiec, młodzi adepci demonstrowali uderzenia, kopnięcia, bloki, układy formalne, rozbicia twardych przedmiotów oraz walkę sportową i walkę na pałki.

Niedzielę chojnowscy taekwondocy spędzili w górnośląskiej Chróścinie, które gościło Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny. Impreza była skierowana dla najmłodszych reprezentantów tej dyscypliny, czyli młodzików (10-11 lat) i kadetów (12-14 lat)

- Mali i trochę więksi sportowcy konkurowali między sobą w konkurencjach sprawnościowych kopnięć na czas, w technikach specjalnych kopnięć wyskokowych, walk na pałki oraz walki sportowej z dozwolonymi kopnięciami i uderzeniami na tułów oraz punktowanymi kopnięciami na głowę. Tym razem nasi zawodnicy spisali się na medal, nawet nie na jeden, czy dwa, ale na 13 medali - podaje chojnowski klub taekwondo.

Klasyfikacja indywidualna:

Dzieci:

Sebastian Szklarz (2011) - 1. miejsce walka na pałki, 1. miejsce techniki specjalne, 3. miejsce trójbój dzieci,

Fabian Merunowicz (2010) - 1. miejsce walka na pałki, 2. miejsce trójbój dzieci,

Ziemowit Balwierz (2009) - 2. miejsce trójbój dzieci,

Franciszek Olszewski (2009) - 2. miejsce techniki specjalne, 3. miejsce trójbój dzieci,

Bartosz Dyrkacz (2009) - 3. miejsce trójbój dzieci,

Młodzik:

Martyna Merunowicz (2006) - 1. miejsce walka sportowa, 2 miejsce techniki szybkościowe,

Kadet:

Eliza Laskowska (2005) - 2. miejsce walka sportowa, 2. miejsce techniki sprawnościowe.

fot: Taekwondo ChojnówKomentarze

For the person asking for sites about simple finance recommendations, excellent money words of advice, simple money recommendations, finance tips tamil, worthwhile finance tips, I highly suggest this simple financial recommendations site or for finance tips for young adults, worthwhile financial recommendations, top finance recommendations, good financial ideas, finance tips images, peruse this excellent finance ideas forum.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about sell my car fast for cash, car valuation malta, car buyers and leasers negotiating bible, buy my car.com, buy my car with me, www.buymycar.com, buy my car commercial, car buyers omaha, car buyers usa, car buyers okc, I highly suggest this simple car buyers words of advice page
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform