Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Przełom w KS Chojnowianka?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 12 czerwiec 2017, 14:56 Wszystkich komentarzy: 1


Przełom w KS Chojnowianka?

W zeszły piątek odbyło się kolejne zebranie członków KS Chojnowianka. Zdradzamy szczegóły posiedzenia i wstępne ustalenia.

Podczas zebrania burmistrz Jan Serkies, jako członek klubu, zaproponował wejście do Zarządu Klubu Krzysztofa Chylaka oraz Dariusza Janiaka.

Prawdopodobnie będzie to przełom w sytuacji Klubu, ponieważ obecny Zarząd, pomimo złożonej dymisji, kierował Klubem po części wbrew swojej woli.

O ile propozycja przyjęcia do Zarządu Krzysztofa Chylaka została przyjęta bardzo pozytywnie i pochlebnie, tak kandydatura Dariusza Janiaka spotkała się z oporem. Dariusz Janiak jest znany w lokalnym piłkarskim światku, pracował już dla KS Chojnowianka, ale niechęć do niego wzbudził sposób, w jaki odszedł z Klubu w styczniu tego roku.

Zobaczymy, jak potoczą się losy Chojnowianki pod kierownictwem nowych ludzi.

Dotychczasowy Zarząd, w którym zasiadali Bogdan Jóźwiak, Krzysztof Rudziak i Tadeusz Bobyk, złożył rezygnację.

Kwestia odejścia Tadeusza Bobyka została bezproblemowo rozwiązana. Dużo bardziej skompikowana jest sprawa odejścia Bogdana Jóźwiaka i Krzysztofa Rudziaka. Według statusu Klubu Zarząd musi być trzyosobowy. Po rezygnacji Tadeusza Bobyka w chwili obecnej brakuje jednego członka Zarządu, a więc jeśli w skład Zarządu wejdzie Krzysztof Chylak, powinien odejść Bogdan Jóźwiak lub Krzysztof Rudziak. Natomiast jeśli odejdą obaj dotychczasowi członkowie Zarządu, wtedy w jego skład wejdzie również Dariusz Janiak.

Wytworzyła się ciekawa sytuacja, ale mamy nadzieję, że ruchy kadrowe zakończą się szybko i z uwzględnieniem dobra Klubu.

Wiele zależy teraz od dotychczasowego Prezesa KS Chojnowianka – Bogdana Jóźwiaka. Czy po odejściu Krzysztofa Rudziaka zdecyduje się na współpracę z dwoma nowymi członkami Zarządu?

Czekamy na dalszy rozwój sytuacji w Klubie Sportowym Chojnowianka.


Komentarze

Bez wyborów można wymienić 100 procent członków zarządu. Przecież to niezgodne ze statutem klubu. Pewnie statut zezwala na jakąś procentowa wymianę członków ale nie 100 procent.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.