Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Eliza Laskowska na finałach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim

Autor admin
Data utworzenia: 06 czerwiec 2017, 13:22 Wszystkich komentarzy: 0


Eliza Laskowska na finałach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim

Ponad 450 młodych taekwondzistów stanęło na matach tegorocznych finałów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w Taekwondo Olimpijskim, które zostały rozegrane z miniony weekend w zielonogórskim Drzonkowie. Wśród zawodników znalazła się Eliza Laskowska - reprezentantka chojnowskiego LMKS SFORA.

Taekwondziści startowali obowiązkowo w konkurencji walk Kyorugi przy użyciu elektronicznego systemu zliczania punktów firmy DaeDo oraz w drugiej wybranej konkurencji: układach formalnych Poomasae lub konkurencji sprawnościowej kopnięć na czas i kopnięć wyskokowych.

Dla Elizy Laskowskiej, która wsparła reprezentację województwa dolnośląskiego, był to debiut na imprezie ten rangi. Zawodniczka z Chojnowa wystartowała w konkurencji sprawnościowej, gdzie niestety nie udało się jej zająć miejsca punktowego, natomiast w niedzielę stoczyła tylko jeden zacięty pojedynek przegrywając ze swoją oponentką 29:26 i nie wychodząc po za 1/8 finału.

- Przed naszą zawodniczką jeszcze dwa lata w tej kategorii wiekowej, spodziewam się, że już w przyszłym roku sięgnie po miejsce medalowe na mistrzostwach, będziemy nad tym ciężko pracować. A jeszcze w tym miesiącu czekają ją zmagania na zawodach pucharowych i ligowych, później wakacje, ale aktywne ponieważ na obozie sportowym Taekwondo - informuje instruktor LMKS “SFORA” Chojnów.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform