Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Aktywny Dzień Dziecka

Autor Magdalena Rzeszowska
Data utworzenia: 06 czerwiec 2017, 10:56 Wszystkich komentarzy: 0


Aktywny Dzień Dziecka

1 czerwca to dla dzieci najważniejszy dzień w roku. Ich święto – Dzień Dziecka. Trener Klubu sportowego „Talent” Chojnów Pan Stefan Stal wraz z rodzicami postanowili, iż ten wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę.

Podopieczni klubu otrzymali zaproszenie na lubiński stadion, gdzie uczestniczyli w imprezie zorganizowanej przez Klub Sportowy Zagłębie Lubin. Dzieci miały możliwość rozegrania meczy na bocznym boisku Zagłębia. Brały udział w zabawach i grach sportowych. Chętnie „przybijały 5” krecikowi i jego małżonce. Każde z dzieci otrzymało słodycze oraz medal za osiągnięcia sportowe.

Największą atrakcją było jednak zwiedzanie stadionu Zagłębia. Dzieci widziały miejsca niedostępne na co dzień dla kibiców. Siedziały na ławce piłkarzy rezerwowych i trenera. Poznały zasady przygotowania boiska przed meczem. Wiedzą też co oznaczają kolory na herbie Zagłębia i jaka jest jego historia.

Dzień Dziecka na stadionie Zagłębia to świetna zabawa na świeżym powietrzu połączona z nauką. Niestety nie udało się zdobyć autografów piłkarzy, gdyż przygotowywali się do meczu. Znając jednak zapał trenera zorganizuję jeszcze nie jedną fajną imprezę na której będzie taka możliwość.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform