Query error chojnow.pl - Relacja z meczu Burzy Gołaczów z Błękitnymi Kościelec

Relacja z meczu Burzy Gołaczów z Błękitnymi Kościelec

Author: Kasia_
Creation date: 06 June 2017, 08:30 All comments: 0

W niedzielne popołudnie Burza Gołaczów udała się na wyjazdowe spotkanie do Janowic Dużych, gdzie zmierzyła się z zespołem Błękitni Kościelec.

Pierwsza połowa spotkania rozpoczęła się od kilku nieskutecznych akcji w wykonaniu obu drużyn. W 20’ Adam Wądzynski wyszedł na czystą pozycję strzelecką w polu 16 metra, niestety sytuację uratowali obrońcy Błękitnych i Burza straciła piłkę.

W 32’ sędzia zdecydował o rzucie wolnym na rzecz Kościelca. Napastnik kapitalnym, bardzo mocnym strzałem z 18-20 trafił w bramkę Burzy, ustalając wynik meczu na 1:0. Rezultat ten utrzymał się już do końca meczu.

Pod koniec pierwszej połowy Mariusz Kądziołka otrzymał podanie od Krzysztofa Kozła. W sytuacji sam na sam z bramkarzem zawodnik zdecydował się na podanie do nadbiegającego z prawej strony w pole bramkowe Arkadiusza Szpanka. Niestety, piłkę przechwycił obrońca przeciwników.

Druga odsłona meczu to wiele obiecujących sytuacji podbramkowych, niewykorzystanych przez zawodników Burzy.

W 80’ Arkadiusz Szpanek dobił piłkę odbitą przez bramkarza Błękitnych, lecz niestety trafił w słupek. Ostatnie 20 minut meczu rozgrywane było w ulewnym deszczu, co również nie sprzyjało pozytywnemu kończeniu akcji.

Nie dało się nie zauważyć bardzo dobrej postawy Burzy. Należy pamiętać, że w tej kolejce Burza mierzyła się z drużyną z czołówki tabeli, która jako jedyna w rundzie wiosennej zatrzymała Męcinkę – obecnego lidera.

Błękitni Kościelec 1:0 Burza Gołaczów

Skład: Norbert Cieśla (bramka), Jarosław Kryształowicz, Arkadiusz Stanek (kapitan), Kamil Siejka, Patryk Gałaszkiewicz, Cezary Baran, Krzysztof Kozioł, Adam Wądzyński, Przemyslaw Gałaszkiewicz, Mariusz Kądziołka, Arkadiusz Szpanek.

Rezerwowi: Maciej Fejdasz (81 min za Patryka Gałaszkiewicza), Mateusz Obal (52 min za Przemysława Gałaszkiewicza), Krzysztof Bajerski (70 min za Krzysztofa Kozła).

Szczegółowe informacje z meczu posiadamy dzięki uprzejmości Pana Mariusza Gawrona.