Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Ostatnie dni głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego

Autor Kasia_
Data utworzenia: 04 czerwiec 2017, 12:38 Wszystkich komentarzy: 8


Ostatnie dni głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego

Już w najbliższą środę, 7 czerwca, zakończy się głosowanie w ramach Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy w poniedziałek, 12 czerwca. Zobacz, na jakie projekty można oddać głos.

Aby zagłosować na wybrany przez siebie projekt, należy udać się do chojnowskiego Urzędu Miasta i w sekretariacie pobrać kartę do głosowania. Głos można oddać tylko raz i należy to zrobić osobiście.

PROJEKTY, NA KTÓRE MOŻNA GŁOSOWAĆ:

Plac zabaw
ulica: Stanisława Maczka
pomysłodawca: Andrzej Tracz
wartość projektu: 35 000,00 zł

Wymiana istniejącej instalacji oświetlenia ulicznego
ulica: Marii Skłodowskiej-Curie
pomysłodawca: Maciej Cieśla
wartość projektu: 48 000,00 zł

Wymiana nawierzchni chodnika
ulica: Sikorskiego (wzdłuż budynków 1 i 2)
pomysłodawca: Jan Skowroński
wartość projektu: 74 621,23 zł

Budowa Linarium - Piramidy Wspinaczkowej
ulica: Władysława Łokietka
pomysłodawca: Paweł Grabek
wartość projektu: 77 000,00 zł

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.Komentarze

,,Promenada"nad rzeką-Skorą......................
zgłoś komentarz
Sami radni tylko jeden niezalezny obywatel, a renowacja chodnika to chyba zadania miasta i mozna skladac wnioski na radzie, a nie marnotrawic pieniadze przeznaczone na pomysly mieszkancow. Dziadek Skowroński wstydzilby się pisać projekty będąc przewodniczącym Rady.
zgłoś komentarz
Wychodzi na to, że Serkies zamyka nie tylko boiska, ale i plac zabaw. Przecież w tym miejscu był już plac zabaw i Serkies z radą go zlikwidowali obiecując, że go przywróci. Jak zwykle naklamal, ale dobrze ze obywatele to widzą. Pomysł Pana Tarcza jest rewelacyjny.
zgłoś komentarz
Drodzy rodzice koniecznie musimy zagłosować na plac zabaw. To jest dla naszych dzieci. Inaczej przypadnie nam kasa. Słyszałem że cały urząd ma głosować na Skowronskiego. Będzie przymus?
zgłoś komentarz
Młodzi ludzie mają wiele świetnych pomysłów. Popatrzcie na sam projekt. Jest film, każdy wie o co chodzi. Jasiu Skowroński dużo zrobił dla miasta, ale jak widzę jak te nogi ledwo ciągnie po chodniku ze starości a teraz próbuje z ludzi zrobić wariatów. Radny który może naprawić chodnik bo ma ku temu narzędzia pisze projekt? To kpina zagrywka na utrzymanie władzy.
zgłoś komentarz
Janek daj pole do popisu młodym. Jest jeden obywatel który nie jest radnym, następnym razem będą następni. Mamy dużo mądrych młodych ludzi a wybieramy tych co smartfona nie potrafią obsłużyć a co dopiero film zrobić i podłączyć do projektu .
zgłoś komentarz
A jak mają głosować ci, którzy pracują poza Chojnowem i jadą rano do pracy gdy Urząd jest jeszcze zamknięty i wracają gdy już jest zamknięty???
zgłoś komentarz
To celowe działanie Serkiesa. Najlepiej żeby tylko urząd mógł głosowac. Wtedy cel będzie osiągnięty w postaci wygranej przez Skowronskiego
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.