Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Wędkarski Dzień Dziecka na "Dolpakarcie" [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 30 maj 2017, 13:20 Wszystkich komentarzy: 0


Wędkarski Dzień Dziecka na "Dolpakarcie" [ZDJĘCIA]

Ponad 44 młodych wędkarzy po raz kolejny stanęło na starcie Wędkarskiego Dnia Dziecka. Imprezie organizowanej przez chojnowskie koła PZW na stawie "Dolpakart" jak zawsze towarzyszyła prawdziwe wakacyjna atmosfera i udana zabawa.

- Na imprezę zapisało się 44 dzieci. Pogoda dopisała więc zabawa była bardzo udana. Dzieci przez pierwsze dwie godziny wędkowały. Po zważeniu ryb i krótkiej przerwie na pączka rozpoczęły konkurencje zręcznościowe: rzucanie lotkami do tarczy, woreczkami zanętowymi i kółkami do celu. Wszystkie konkurencje były punktowane. Na zakończenie łowiły reklamówki ze słodyczami. Nagrodami były puchary, pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe - informują organizatorzy z Koła PZW Nr 3 Chojnów "MIASTO".

Wędkarski Dzień Dziecka na stałe wpisał się już w kalendarz imprez organizowanych w naszym mieście i stał się prawdziwą tradycją. Osoby, które triumfowały w pierwszych edycjach zawodów, dzisiaj towarzyszą swoim młodszym braciom, siostrom czy kuzynom jako opiekunowie.

Zawody odbywają się dzięki wsparciu ze strony lokalnego samorządu, senator Dorocie Czudowskiej oraz lokalnym firmom, które wspierają młodych wędkarzy. Wszystkie dzieci, które brały udział zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami, które same sobie wybrały. Dekoracji młodych wędkarzy dokonali: Jacek Karwan - prezes firmy Lubinpex, Jan Serkies - burmistrz Chojnowa oraz Adrian Mendel.Poniżej prezentujemy końcowe wyniki:

Grupa starsza (12-14 lat):

1. Szymon Szpetecki 1288 pkt
2. Mateusz Kłusek 557 pkt
3. Oskar Dwojak 469 pkt
4. Łukasz Kempecki 424 pkt
5. Bartłomiej Degusz 422 pkt
6. Jakub Mysak 340 pkt

Grupa młodsza (do 11 lat):

1. Kryspin Tyszkiewicz 719 pkt
2. Kornel Garliński 697 pkt
3. Dominik Kulik 556 pkt
4. Oliwia Butryn 486 pkt
5. Dawid Ptak 412 pkt
6. Kacper Konarski 358 pkt
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform