Za nami Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”
30 maja o godz. 9.00 odbyły się Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”. Na bocznej płycie przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w zdrowej, sportowej rywalizacji zmierzyli się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z naszego miasta.
Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki” uznawane są za nieoficjalne Mistrzostwa Chojnowa w bieganiu.
W zawodach uczestniczyło 120 uczniów z chojnowskich szkół podstawowych i gimnazjów.
Organizatorem tego wydarzenia było Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Nad przebiegiem sportowej imprezy dla chojnowskiej młodzieży czuwali: Andrzej Tracz, Jarosława Koczańska, Włodzimierz Zatorski i Sylwia Kułacz.
Wsparcia przy organizacji zawodów udzieliła Fundacja "Smak Sukcesu" oraz Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.
WYNIKI:
KL. IV SP
1. Hanna Sikora - Szkoła Podstawowa nr 4
2. Emilia Kopczyńska - Szkoła Podstawowa nr 4
3. Aleksandra Wolska - Szkoła Podstawowa nr 4
1.Łukasz Kaczmarek - Szkoła Podstawowa nr 4
2. Szymon Pawłowski - Szkoła Podstawowa nr 4
3. Kacper Bajerski- Szkoła Podstawowa nr 3
KL V SP
1. (ex æquo) Karolina Wojsiat - Szkoła Podstawowa nr 4
1. (ex æquo) Karolina Demiańczuk - Szkoła Podstawowa nr 4
3. (ex æquo) Marta Jadach - Szkoła Podstawowa nr 3
3. (ex æquo) Eliza Laskowska - Szkoła Podstawowa nr 4
1. Szymon Szczepanowski - Szkoła Podstawowa nr 4
2. Dorian Budny - Szkoła Podstawowa nr 3
3. Oliwier Jaworski - Szkoła Podstawowa nr 4
KL. VI SP
1. Agata Zderska - Szkoła Podstawowa nr 4
2. Oliwia Sypień- Szkoła Podstawowa nr 4
3. Klaudia Budna- Szkoła Podstawowa nr 3
1. Michał Płomiński
2. Kacper Łukaszczyk
3. Jacek Limanowski
KL I GM
1. Klaudia Kańczuga - Gimnazjum nr 2
2. Julia Wołoszyn - Gimnazjum nr 1
3. Alicja Taras - Gimnazjum nr 2
1. Michał Janusz - Gimnazjum nr 2
2. Patryk Kamień - Gimnazjum nr 2
3. Karol Dittrych - Gimnazjum nr 2
KL 2 GM
1. Nikola Klucznik - Gimnazjum nr 1
2. Kamila Gwóźdź - Gimnazjum nr 2
3. Agnieszka Miłuch- Gimnazjum nr 2
1. Dawid Urynek - Gimnazjum nr 1
2. Wojtek Chmielewski- Gimnazjum nr 2
3. Jakub Węgrzyn- Gimnazjum nr 2
KL 3 GM
1. Pola Rokus- Gimnazjum nr 2
2. Maja Łysoń- Gimnazjum nr 1
3. Karolina Kapral- Gimnazjum nr 1
1. Krzysztof Hołowiński- Gimnazjum nr 1
2. Jakub Kamień- Gimnazjum nr 1
3. Przemysław Gałaszkiewicz- Gimnazjum nr 1
Komentarze
13:47
03:11
00:07
03:24
02:44