Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Bokserzy wrócili z Białorusi. Łukasz Niemczyk z brązowym medalem

Autor admin
Data utworzenia: 29 maj 2017, 15:36 Wszystkich komentarzy: 0


Bokserzy wrócili z Białorusi. Łukasz Niemczyk z brązowym medalem

Polscy bokserzy powrócili z międzynarodowego turnieju organizowanego w białoruskim Grodnie. W kadrze naszego państwa nie zabrakło chojnowskich akcentów - wśród zawodników znalazł się wicemistrz Polski Łukasz Niemczyk. Kadra mężczyzn do zawodów przygotowywała się pod okiem Arkadiusza Lewandowskiego, na co dzień trenera chojnowskich pięściarzy.

W zawodach udział brali m.in. pięściarze z: Ukrainy, Rosji, Włoch, Białorusi, Szwecji, Polski oraz Chińskiej Republiki Ludowej. Polacy rywalizację zakończyli z jednym złotem, jednym srebrem oraz dwoma medalami brązowymi. Wśród bokserów, którzy do kraju powrócili z brązowym krążkiem znalazł się Łukasz Niemczyk.

Zawodnik chojnowskiego klubu rozpoczął od triumfu w pierwszej walce. Niestety w walce o awans do finału szans nie dał mu reprezentant gospodarzy.

- Nie spinamy się. To jest dla nas koniec sezonu. To był ich turniej, a jak wiemy gospodarzowi pomagają ściany. Przed nami teraz długa przerwa i przygotowania do młodzieżowych mistrzostw Polski - informuje trener Arkadiusz Lewandowski.

Polscy kadrowicze byli pod wrażeniem organizacji zawodów i atmosfery jaka towarzyszyła rywalizacji.

Warto zaznaczyć, że w zawodach na Białorusi, oprócz czwórki z męskiej kadry, zaprezentowała się także czwórka dziewcząt prowadzona przez trenera Marka Węgierskiego.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.