Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Derby w A klasie: Sokół pokonał rezerwy Rokitek

Autor Kasia_
Data utworzenia: 23 maj 2017, 16:00 Wszystkich komentarzy: 0


Derby w A klasie: Sokół pokonał rezerwy Rokitek

W niedzielne popołudnie na boisku w Rokitkach zmierzyły się dwa zespoły reprezentujące ziemię chojnowską w A klasie – Czarni II Rokitki oraz Sokół Krzywa. Nie da się ukryć, że tego dnia szczęście dużo mocniej sprzyjało zawodnikom z Krzywej.

Wynik meczu otworzył w 28’ zawodnik Sokoła – Damian Bratko. Wynik na korzyść Krzywej podwyższył w 43’ Andrzej Fila i rezultat ten utrzymał się do końca pierwszej połowy spotkania.

W drugiej odsłonie meczu padły jeszcze 3 celne strzały na bramkę Czarnych. W 69’ na listę strzelców wpisał się Maciej Wojtczak. W 71’ kolejną bramkę dla Sokoła zdobył Mariusz Marciniak. Ostateczny wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Maciej Wojtczak, dla którego była to druga bramka zdobyta w tym spotkaniu.

A jak wygląda sytuacja obu zespołów w lidze? Czarni II z dorobkiem 19 punktów zajmują 12 lokatę. Sokół Krzywa dużo wyżej – na swoim koncie zgromadził 45 punktów, a to daje mu 5 pozycję w tabeli.

Czarni II Rokitki 0:5 Sokół Krzywa

SKŁADY

Czarni II Rokitki: D. Migała, P. Bekacz, M. Gołębiewski, E. Kozak, K. Liśkiewicz, K. Mokrogulski, A. Pavlou, P. Romaniak, M. Szlapiński, D. Tucholski, K. Wojak. A także: P. Gronostal, D. Kozubski, Ł. Mihułka, D. Pachura i W. Żymańczyk.

Sokól Krzywa: B. Kożuchowski, D. Bratko, A. Fila, M. Marciniak, M. Mikołajczyk, K. Salachna, D. Sopkowicz, K. Staszak, G. Szajer, M. Wojtczak, A. Ziemiański. A także: A. Ginowicz, P. Porczak, A. Ziembowicz.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform